Vývojový technik spalovacích motorů (m/ž)

Škoda Auto a.s.

Tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se zapojit do budoucnosti automobilové techniky a vývoje motorů? Jako vývojový technik spalovacích motorů se staneš součástí týmu, který stará o vývoj spalovacích motorů, jejich senzory a také o řídicí jednotky motorů. Zúčastníš se zkušebních výjezdů za extrémními podmínkami v nově vyvíjených vozech a nabudeš spoustu praktických zkušeností.

Čemu se u nás budeš věnovat?

  • Projektovému a technickému vedení vývoje spalovacích motorů nebo jejich komponent
  • Plánovat a provádět zkoušky na vozidlech včetně extrémních klimatických podmínek
  • (po Evropě, ale i v poušti nebo za polárním kruhem)
  • Stavba a zprovoznění prototypových vozů
  • Technická podpora výroby před-sériových a sériových vozů

Bez čeho se neobejdeš?

  • Vysokoškolské vzdělání – obor elektrotechniky či mechatroniky, ev. strojírenství
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ (obou i dalších výhodou)
  • Znalost principů spalovacích motorů pohonů využívaných v automobilovém průmyslu
  • Otevřenost k získávání nových znalostí, aktivní přístup k řešení problémů

Co může být Tvou výhodou?

  • Znalost diagnostických programů vozu (např. ODIS a DiagRA)
  • Znalost komunikace mezi řídicími systémy vozu po sběrnici CAN
  • Znalost softwarů pro řízení projektů a databázových systémů
  • Znalost databázových nástrojů správy chyb (např. KPM, JIRA)

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení, pevné i variabilní bonusy
  • Možnost interních nadoborových vzdělávacích a jazykových kurzů
  • Bezúročné půjčky na bydlení, či možnost ubytování
  • Výhodný pronájem či prodej vozu Škoda
  • Flexibilní pracovní doba, Home-Office
  • Dotované stravování a další zaměstnanecké benefity
  • Rozvoj kariérního postupu
  • Výjezdy do zahraničí na pracovní cesty s možností dlouhodobých stáží
  • Získávání pracovních a osobních kontaktů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4784380  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.