Reagujte bez životopisu

Vývojový inženýr - vývoj motoru EA 211 (m/ž)

Škoda Auto a.s.

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 49 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste nadšencem do techniky a chcete se podílet na vývoji motorů pro auta budoucnosti? Chcete se během své práce podívat do Skandinávie, Indie, Jižní Ameriky a testovat naše auta na polygonech? Pak si budeme rozumět. Do našich týmů právě hledáme vývojové inženýry a zkušební techniky, kteří budou navrhovat, ale hlavně realizovat technická řešení nejen pro vozy Škoda, ale pro celý náš koncern. Pojďte do toho s námi!

Co u nás budete dělat?

  • Dle zaměření se budete podílet na vývoji elektroniky agregátů a podvozku, zástavby agregátů (chlazení/zkoušky), výfukové soustavy, převodovek, podvozků, náprav a brzdových systémů, aplikaci řídicích systémů motoru nebo různých částí motoru
  • Budete se aktivně podílet na dlouhodobých zkouškách motorů
  • Budete pracovat s nejmodernějšími technologiemi a podílet se na návrhu technických řešení pro příští generace automobilů
  • Budete součástí mezinárodních týmů profíků, od kterých se můžete inspirovat a naučit spoustu věcí
  • Budete se na denní bázi aktivně podílet na projektu a komunikovat s našimi technickými specialisty, protože týmová spolupráce je u nás ve Škoda Auto vždy na prvním místě
  • Výsledky své práci otestujete na polygonech po celém světě, navštívíte například Skandinávii, Španělsko, Jižní Ameriku, Asie

Technologie, které budete používat dle zaměření pozice:

  • Práce v 3D programu (převážně CATIA nebo Creo)
  • Moderní vizualizační techniky včetně virtuální reality
  • Nástroje diagnostiky elektronických komponent a komunikace vozidlových sběrnic (CANoe, Serial2, Putty, DLT Viewer, …)
  • Simulační nástroje (SimBox, RestBus, …)
  • Projektové a office nástroje
  • Výsledky své práce budete moci ověřovat na prototypových vozech nebo na specializovaných zkušebních zařízeních

Jak to vypadá v aplikačním vývoji?

Naše požadavky na Vás:

  • Nadšení pro automotiv a nová technologická řešení
  • Dokončené vysokoškolské vzdělání v technickém oboru – strojní nebo elektrotechnické (popřípadě SŠ s odbornou praxí)
  • Znalost AJ nebo NJ pro denní komunikaci se zahraničními kolegy a dodavateli, i některé naše interní meetingy jsou v AJ/NJ
  • Mít chuť cestovat do zahraničí (až 4x ročně), abyste mohli v praxi otestovat výsledky své práce
  • Věřit, že tým je vždy více než jednotlivec a mít důvěry ve schopnosti a znalosti ostatních kolegů, i oni vám budou důvěřovat
  • Nemusíte znát všechny moderní trendy a technologie, důležitý je aktivní zájem a chuť se učit novým věcem
  • Na naše pozice rádi přivítáme i absolventy s kvalitním teoretickým přehledem v oboru, kteří se chtějí věnovat technickému vývoji

Co od nás můžete získat?

  • Chcete občas pracovat z domova, není problém, s nadřízeným se vždy domluvíte.
  • Projektové metodiky, technické a technologické standardy a další dovednosti v automotiv oblasti získáte formou vzdělávacích kurzů a školení.
  • Své jazykové dovednosti si rozšíříte jak formou jazykových kurzů, tak každodenním použitím při komunikaci s kolegy a dodavateli ze zahraničí.
  • Kanceláře, ve kterých se budete cítit opravdu dobře. Vývojová centra, která nabízejí nejnovější technologie pro práci.
  • Volnější pracovní dobu. Pracujeme 7,5 hodin denně. Pevně určený čas je od 9.00 – 14.00. Pak už je jen na vás, jestli si raději přivstanete nebo budete pracovat déle do odpoledne.
  • Nabízíme možnost dlouhodobě vycestovat do zahraničí (1–2 roky), a to i s celou rodinou. Získejte nové životní i pracovní zkušenosti mimo Českou republiku.
  • Můžete se zdokonalit v projektovém řízení, osvojit si nové manažerské schopnosti nebo vypilovat cizí jazyk. Máme pro vás školení, které vám v tom pomohou.

Co vám bude dělat radost?

  • Každý rok na vás čeká 13. plat, jako poděkování za vaši dobrou práci.
  • Vyplácíme každoroční bonus na základě hospodářských výsledků společnosti. Protože když se daří nám, chceme, aby se dařilo i vám.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění částkou 1600,- měsíčně.
  • Nemyslíme jen na budoucnost vozů Škoda, ale i vaší rodiny. Při narození dítěte vám vyplatíme částku 10.000,-.
  • Vážíme si věrnosti a věříme v dlouhodobou spolupráci. Každých pět let dostanete speciální odměnu za věrnost (1.000,- za každý odpracovaný rok).
  • 5. týden dovolené navíc. Jestli pojedete k moři nebo na hory je už na vás.
  • Na dovolenou vám dáme nejen volno, ale i finanční příspěvek. Při využití služeb našich partnerů budete mít nárok na příspěvek 2900 Kč na dospělou osobu / 1500 Kč na dítě.
  • Volné dny pro zvláštní příležitosti – svatba, stěhování, narození dítěte. Jsou chvíle, kdy práce může jít stranou.
  • Sodexo karta, kterou můžete využít pro zpestření volného času. Dopřejte si lístky do divadla, běžte si zasportovat nebo si užijte relax v sauně/wellness. Možností je opravdu hodně.
  • Vyberte si jídlo v naší restauraci od 40 Kč, máme výběr až 10 jídel každý den, nápoj zdarma.
  • Vaše dobrá kondice a pevné zdraví je naší prioritou, proto máme pro naše zaměstnance k dispozici interní polikliniku.
  • Výhodný zaměstnanecký pronájem vozu Škoda a slevu při koupi nového vozu.
  • Bezúročnou zápůjčku až 600.000,- na bydlení, rekonstrukci nebo koupi nového vozu Škoda.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4569933  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 49 000 Kč/měsíc