Reagujte bez životopisu

Specialista náběhového týmu modelu A-SUV (m/ž)

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Hledáme nového kolegu do týmu, který koordinuje aktivity oblasti výroby a logistiky v souvislosti s náběhy nových vozů jako jsou Škoda Octavia a Karoq v tuzemských i zahraničních závodech. Pokud máte rádi projektovou činnost, jste komunikativní, organizačně schopná osoba s NJ, případně AJ na dobré úrovni, přihlaste se na pozici Specialisty náběhového týmu modelu A-SUV.

Co u nás budete dělat?

  • Budete součásti projektového týmu, který budete podporovat v organizaci a přípravě podkladů pro různá interní jednání i za účasti členů představenstva, jako jsou jednání pilotní haly či náběhového týmu.
  • Vaším úkolem bude plánovat termíny stavby zkušebních vozů, které slouží k našemu internímu testování před oficiálním zahájením výroby.
  • Budete komunikovat s kolegy z vývoje, nákupu, logistiky, výroby a kvality, abyste společně zajistili všechny potřebné díly, softwary a připravenost výrobní linky ke stavbě zkušebních vozů.
  • Společně budeme připravovat náběh do výroby nových modelů, nových dílů, ale také nových softwarů.
  • Budete u nás často telefonovat a jednat s kolegy, ale také pracovat s Powerpointem a Excelem, ale nakonec uvidíte výsledek své práce na konci výrobní linky, kde z ní sjíždí naše nové vozy.

Co musíte znát, mít a umět?

  • Vysokoškolské vzdělání ideálně technického směru. Rádi si zaškolíme i čerstvého absolventa.
  • Znalost NJ či AJ na dobré úrovni

Co od nás můžete získat?

  • Každý rok na vás čeká 13. mzda, jako poděkování za vaší dobrou práci.
  • Vyplácíme každoroční bonusy na základě hospodářských výsledků společnosti. Protože když se daří nám, chceme, aby se dařilo i vám.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění částkou 1600,- měsíčně.
  • 5. týden dovolené je u nás standardem. Je už jen na vás, jestli pojedete k moři nebo na hory.
  • Na dovolenou dostanete nejen volno, ale i finanční příspěvek. Při využití služeb našich partnerů budete mít nárok na příspěvek 2900 Kč na dospělou osobu / 1500 Kč na dítě.
  • Volné dny pro zvláštní příležitosti – svatba, stěhování, narození dítěte. Jsou chvíle, kdy práce může jít stranou.
  • Sodexo karta, kterou můžete využít pro zpestření volného času. Dopřejte si lístky do divadla, nakupte si vitamíny pro posílení zdraví nebo si užijte relax v sauně/wellnessu. Možností je opravdu hodně.
  • Multisport karta je vstupní bránou do světa sportu. S ní můžete každý den chodit cvičit úplně zdarma.
  • Volnější pracovní doba. Pracujeme 7,5 hodiny denně. Pevně určený čas je od 9.00 – 14.00. Pak už je jen na vás, jestli si raději přivstanete nebo budete pracovat déle do odpoledne.
  • U nás v restauraci máme obědy od 40 Kč a výběr až z 10 jídel každý den, nápoj zdarma je samozřejmost.
  • Výhodný zaměstnanecký pronájem vozu Škoda nebo slevu/bezúročnou zápůjčku na nový vůz
  • Bezúročná zápůjčka až 600.000,- na bydlení nebo 350.000,- na rekonstrukci.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4549629  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc