Vyvíjejte a projektujte elektriku/elektroniku vozu (m/ž)

Škoda Auto a.s.

tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 49 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme tolik plánů! Pomozte nám, aby se z nich staly reálné projekty. Staňte se součástí týmu technického vývoje, vyvíjejte elektriku/elektroniku vozů a tvořte s námi automobily budoucnosti. Pomozte nám vymýšlet inovace, které řidičům zpříjemní cestu a zároveň zvýší bezpečnost za volantem. Hledáme absolventy, i zkušené profesionály.

Co si zkusíte?

  • Koordinovat projekty ve všech fázích vývoje vozu
  • Vytvářet technické specifikace, zkoušky a organizovat práci dodavatelů a testerů
  • Získávat potřebné vstupy od našich i koncernových týmů
  • Uvádět v život funkce a komponenty formou aplikačního vývoje a přicházet s inovacemi
  • Aktivně využívat angličtinu i němčinu a inspirovat se světovými trendy
  • Testovat výsledky své práce na prototypových vozech

Ve kterých oblastech se můžete realizovat?

  • Vývoj infotainmentu (řídící počítač, SW, navigace)
  • Vývoj zobrazovací elektroniky – sdružené přístroje, klasické i head-up displaye
  • Asistenční systémy, autonomní jízda, C2X komunikace
  • Zabezpečení Cyber Security ve vozech i komunikace vozů s okolím
  • Tvorba architektury elektroniky vozu
  • Mobilní online služby (Connected Car)
  • Vývoj systémů hybridních vozů a elektrovozů
  • Test management (integrační zkoušky, HiL testery a jejich vývoj, testy na vozech…)
  • Vývoj osvětlení vozu, optické simulace
  • Vývoj komfortní elektroniky (klimatizace, audio, přístupové systémy…)

Co musíte znát, mít a umět?

  • Schopnost koordinovat, vést projekty a být komunikativní. Vždyť ty nejlepší nápady jsou často výsledkem týmové práce.
  • Umět anglicky nebo německy na komunikativní úrovni. Cizí jazyky totiž budete využívat dennodenně.
  • Oceníme zkušenosti s vývojem elektro komponent nejen v automotive.

Co nabízíme?

  • Moderní a mezinárodní pracovní prostředí. Těšte se na kolegy nejen z Německa či Evropy, ale i mnoha dalších zemí a kontinentů Seznamte se s celým světem!
  • Možnost kariérního i odborného růstu. Každý den přináší nové výzvy a vašimi týmovými kolegy budou často ti nejlepší z oboru.
  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi, ke kterým se jinde jen tak nedostanete a taky komplexní pohled na vývoj automobilu jako takového.
  • Nadstandardní platové ohodnocení a pravidelné variabilní finanční bonusy. Jako poděkování za vaše úsilí.
  • Vzdělávací kurzy a školení. Rozvíjejte své dovednosti a znalosti, kdykoli budete mít chuť.
  • Výhodný pronájem a prodej vozů ŠKODA. Co takhle výlet po práci?
  • Pět týdnů dovolené. Abyste si mohli náležitě odpočinout.
  • Příspěvek na penzijní připojištění či dotované stravování v budově pracoviště, vybrat se můžete hned z několika jídel. -
  • Možnost cestovat do zaměstnání firemním autobusem. Samozřejmě s kvalitní Wi-Fi.
  • Další benefity, o kterých se rádi rozpovídají naši náboráři. Nebo si o nich přečtěte tady.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4537993  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 49 000 Kč/měsíc