Datový analytik pro systémy ECU jednotek (m/ž)

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod
Přemýšlíš o změně práce a hledáš rozmanitou roli, kde by ses dostal/a k analýze dat? Nyní tu máme roli datového analytika/analytičky, kde by ses dostal/a přímo k datům z řídících jednotek, které ovládají různé systémy ať ve vozidle či výrobních strojích a které mohou sloužit například k predikci jejich poruch.  Pokud hledáš společnost, která Ti nabídne možnost posunout se opět dále, už nehledej, právě jsme se našli! :) Dej nám vědět, rádi s Tebou probereme možnosti a třeba bude tato pozice pro Tebe to pravé!

Co u nás budeš dělat?
Analyzovat a validovat business požadavky v oblasti datové analýzy a data managementu dat konfigurace vozů
Aktivně se podílet na budování a udržování datové kvality a datové integrace s využitím komunikačních platforem Shopfloor IT
Vhodným způsobem vybírat a vizualizovat relevantní data do podoby reportů
Zodpovídat za popisné statistiky data setů, správu a archivaci relevantních dat v rámci životního cyklu
Podílet se na vývoji reportů a modelů a poskytovat analýzu zákaznických dat
Vytvářet a definovat hypotézy a ověřovat jejich platnost v rámci výsledků datové analytiky

Co oceníme?
Vysokoškolské vzdělání (ideálně se zaměřením na informatiku, automatizaci či robotiku), ale středoškoláci s praxí jsou také vítáni
Jsi-li pečlivý/á, máš analytické myšlení, stavíš se proaktivně k řešení problémů a máš smysl pro humor - ten u nás oceníme vždy :)

Co musíš znát, mít a umět?
AJ - úroveň B2 (středně pokročilá znalost)
Odbornou praxi 1-2 roky v oblasti datové analýzy

Co od nás můžeš získat?
Budeš pracovat v mezinárodním prostředí (kolegové nejen z Německa či Evropy, ale i mnoha dalších zemí a kontinentů)
Budeš v rámci nových služeb celosvětově zastupovat Škoda Auto
Dáme Ti možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi (AI, VR, BD nejsou jen zkratky či buzzwords, ale naše každodenní realita)
Máš to do práce trochu dál? Nevadí, našim lidem poskytujeme výhodný pronájem nebo nákup vozů Škoda (i pro členy rodiny)
Výborné jídlo za rohem - u nás je stravování zajištěné, máme mnoho jídelen s velkou nabídkou jídel a co je také příjemné - za opravdu symbolické ceny
Řešíš bydlení? U nás Ti dáme možnost bezúročné půjčky na pořízení, výstavbu nebo modernizaci bydlení!
Dovolené si můžeš užít až 5 týdnů, samozřejmostí je i práce z domova
Také se u nás můžeš dále vzdělávat a objevovat nové příležitosti (od odborných certifikací po kurzy)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3994818  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.