Projektový management ŠKODA Connected Car (m/ž)

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Oblast MOBILNÍCH ONLINE SLUŽEB a konektivity je jedním ze tří pilířů strategie společnosti ŠKODA AUTO. Vedle dlouholeté tradice samotné výroby automobilů je naším cílem etablovat se na poli digitálních služeb a přeměnit tak značku ŠKODA na poskytovatele služeb mobility.

V oblasti technického vývoje se objevují nové možnosti uplatnění pro široké spektrum kandidátů se zájmem o moderní technologie.

Úkolem týmu CONNECTED CAR je propojení vozidla se světem a vytvoření širokého ekosystému, který změní současný pohled na automobily. Již v současné generaci je možné na automobil pohlížet jako IoT. Propojujeme jej s mobilními telefony, webovými aplikacemi, dopravní infrastrukturou, servisem atd.

Connected Car umožní získávat v reálném čase informace od okolních vozidel, dopravní infrastruktury, telematiky – a to nejen v bezprostředním okolí vozidla, ale i pro širší oblast skrze sdílené informace na Cloudu.

Využíváme synergii s ostatními vývojovými centry v koncernu Volkswagen. Chceme však koncernové technologie nejen využívat, ale také se aktivně podílet na jejich vývoji a přinášet a realizovat zcela nové myšlenky. Stejně tak vyvíjet unikátní funkce Škoda.

Koho hledáme:

Do oddělení vývoje Connected Car hledáme technické nadšence, které baví auta, technologie, elektronika, IT, Internet, AI či vedení technických projektů a chtěli by tyto oblasti propojovat a vytvářet z nich nové digitální produkty.

Uplatnění nabízíme především zkušeným kandidátům.

V našem týmu komunikujeme převážně česky a anglicky, německý jazyk se hodí pro snadnější spolupráci napříč skupinou Volkswagen (není podmínkou).

Pokud jsme Vás zaujali, zašlete nám své CV, společně prodiskutujeme Vaše nejvhodnější uplatnění v našem týmu Connected Car.

Pozice, na kterých se můžete realizovat:

• Systémový / solution Architekt pro koncepční projekty Connected Car
• Developer mobilních aplikací
• Správa eSIM / Mobile Network Operator
• Specialista eCall
• Technický projektový vedoucí
• Vedení projektů EU, Indie, Čína a Rusko
• Manažer portfolia mobilních aplikací
• Error manager
• Specialista Over-The-Air aktualizací
• Specialista Big Data
• Testovací inženýr
• Systémový integrátor
• AI inženýr
• Specialista Šifrování / Digitální certifikáty / Digital Key
• Specialista Cyber Security

Co od nás můžete získat?

  • Zajímavou práci přímo u automobilky, kde jste v pozici zákazníka vůči T1 dodavatelům
  • Možnost přesunout se z pozice např. programátora do pozice technické koordinace svěřeného projektu
  • Pracovat v týmu, který spolupracuje nejen s VW, ale vytváří vlastní produkt, který sdílí dalším koncernovým značkám
  • Viditelný výsledek Vaší práce, který bude využívat velké množství zákazníků

Identifikace místa: 20079607/EEC

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3624269  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.