Autoklampiar / Karosár

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
800 € + horná výška nie je ohraničená, t.j. podľa dosiahnutého výkonu € podľa dosiahnutého výkonu
Vzdelanie:
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou(automotive)
Vodičský preukaz:
AB
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Košice I
AUTOSPOL VLASATÝ s.r.o.
Prešovská cesta 69
040 22 Košice

Náplň práce

  • výmena skiel
  • karosárske práce na motorových vozidlách
  • klampiarske práce a opravy vozidiel
  • oprava vozidiel po poistných udalostiach
  • výmena poškodených náhradných dielov
  • zváranie a vyklepávanie na poškodených vozidlách

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Osobnostné predpoklady

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • záujem o prácu v oblasti automobilov
  • schopnosť pracovať v tíme

Požadované zručnosti

  • zváračské oprávnenie
  • manuálna zručnosť
  • technická zručnosť pri opravách karosérií

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.