Lakovač

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Plat:
700 - 1300 €
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Topoľčany
AUTOSERVIS JAKUB, spol. s r.o.
Dopravná 2069/1
955 01 Topoľčany

Náplň práce

  • dolešťovanie po lakovaní
  • lakovanie
  • miešanie a aplikácie základnej a povrchovej farby
  • príprava dielcov na lakovanie
  • príprava vozidiel na lakovanie (brúsenie, tmelenie, lepenie)

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov

Osobnostné predpoklady

  • spoľahlivosť
  • pracovitosť
  • precíznosť
  • zmysel pre detail
  • pozitívny prístup k práci

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.