Vývojový pracovník klimaelektronika - HV a MOD

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Oddělení má odpovědnost za vývoj a zkoušky následujících rozsahů:
- vývoj kabelových svazků vozu, včetně upevnění, vedení a vestavby
- vývoj el. komponent pro komfortní elektroniku (TSG, PSD, Climatronic)
- vývoj, aplikace a vestavba el. komponent (BCM, HDSG, pojistková skříňka, relé)

Co u nás budete dělat?

  • Konstruovat a vyvíjet elektronicke komponenty systému klimaelekroniky pro vozy PHEV a BEV
  • Vést projekt klimaelekroniky pro vozy PHEV a BEV
  • Definovat a tvořit technické zadáni pro výběr dodavatele
  • Doprovázet projekt s dodavateli
  • Provádět zadávání zkoušek, uvolňováni dílů
  • Pečovat o sérii, spolupracovat s ostatními odděleními (kvalita, design, „.)

Co musíte znát, mít a umět?

  • Vysokoškolské vzdělání (elektrotechnické)
  • Odborná praxe: v oblasti automobilové elektroniky
  • Vhodné jak pro absolventy, tak pro zkušené uchazeče
  • NJ nebo AJ - úroveň B2 (středně pokročilá znalost)

Co od nás můžete získat?

  • Moderní mezinárodní pracovní prostředí
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Variabilní finanční bonusy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
  • Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci
  • 5 týdnů dovolené, možnost home office
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3317941  Dátum zverejnenia: 23.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.