R&D inženýr - motorové aplikace

Škoda Auto a.s.

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úvod

Jste absolventem vysoké školy v oboru strojní inženýrství (nebo rovnou se zaměřením na motory)? Dokážete se domluvit v anglickém nebo německém jazyce? Zajímáte se o vývoj v automobilovém průmyslu? Staňte se součástí týmu ŠKODA AUTO a spojte svojí kariéru s úspěšnou značkou!

Do našeho rostoucího vývojového centra, které se zabývá jak konvenčními, tak nekonvenčními pohony, hledáme kandidáty na pozici specialistů pro motorové aplikace.
Budete se zabývat aplikacemi řídicích jednotek motorů jak pro koncern, tak pro Škoda Auto - to vše ve spolupráci s VW a s jednotlivými dodavateli.

Zajímá Vás tato oblast? Chcete mít svůj podíl na vývoji motorů nejen pro Škoda Auto, ale také pro další koncernové vozy? Přidejte se k nám!

Co u nás budete dělat?

  • Provádět vývoj aplikace
  • Analyzovat data ze zkoušek motorů
  • Vypracovávat protokol z měření
  • Navrhovat technická řešení
  • Provádět analýzu závad
  • Kontrolovat data řídících jednotek
  • Doporučovat uvolnění do sériové výroby
  • Provádět opatření k přípravě zkouškových vozů

Co musíte znát, mít a umět?

  • VŠ technického směru (strojní, ideálně přímo zaměření na motory - není ale podmínkou)
  • Jazyky: ČJ + AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • VHODNÉ JAK PRO ABSOLVENTY, TAK PRO ZKUŠENÉ KANDIDÁTY

Co od nás můžete získat?

  • Práci na velmi důležité komponentě vozu
  • Propojení teorie s praxí - vývoj jako takový; měření; zkoušky; návrhy technických řešení
  • Práci přímo u automobilky, kde jste v pozici zákazníka vůči T1 společnostem

CustomerCategory

odborne-pozice

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3199498  Dátum zverejnenia: 27.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.