Hľadáme skúseného montážnika - stabilná práca, dobré platové podmienky

SKLOFIX s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 2 300 EUR/mesiacPríspevky na dopravu, prémie, 100% preplatené nadčasy, polročné a ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného montážnika - stabilná práca, dobré platové podmienky!

Uchádzač bude zodpovedný za:

  • Montáž produktov zo skla ako sú sprchové kúty, sklenené priečky a dvere, zábradlia popr. iné
  • Montáž hliníkových okien, dverí a posuvných systémov
  • Práca s rôznymi nástrojmi a strojmi potrebnými pre montáž
  • Zodpovednosť za kvalitné a bezpečné vykonanie práce

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Príchod na pracovisko a príprava nástrojov a materiálov na prácu
  • Vykonávanie montážnych prác a kontrola kvality vykonanej práce

Pracovná doba:

  • jednosmenná prevádzka od 7.30 - 16.30 (rátané aj s prestávkami a obedom)

  • Môžeš získať príspevok na dopravu, ktorý ti pomôže s cestovaním na pracovisko.
  • Ak sa budeš snažiť a budeš pracovať na 100%, môžeš získať prémie navyše k tvojmu platu.
  • Všetky nadčasy, ktoré urobíš, ti budú 100% preplatené.
  • Za dobrú prácu sa môžeš tešiť na polročné a ročné prémie, ktoré ťa určite potešia.
  • Ak by si potreboval ubytovanie, ponúkame možnosť bývať v tesnej blízkosti pracoviska.
  • Okrem toho, ti ponúkame stabilnú prácu v renomovanej firme, kde sa môžeš ďalej rozvíjať a zlepšovať sa v odbore.

Remeselne zručný, ochotný pracovať, dobré vystupovanie, ideálne s praxou ak nie zaškolíme. Každopádne očakávame hlavne zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sklenárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

  • Stabilná práca s dobrými platovými podmienkami
  • Žiadame pracovitosť, logické a technické zmýšľanie, fyzickú zdatnosť, dochvíľnosť a príjemné vystupovanie
  • Vzdelanie: stredoškolské s maturitou v odbore strojárstvo alebo elektrikárstvo
  • Hard skills: skúsenosti s montážou zariadení, zručnosť v práci s nástrojmi a strojmi
  • Soft skills: tímová spolupráca, zodpovednosť, flexibilita a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva,- sklenárstvo, výroba + montáž. Spoločnosť Sklofix realizuje sklenené zábradlia, zimné záhrady, sprchové kúty a iné sklenené produkty, výroba a montáž hliníkových okien a dverí, zámočníctvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4839595  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac