Montážnik

SKLOFIX s.r.o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 500 EUR/mesiacpolročné a ročné prémie, dochádzkový bonus, 100 % príplatok za nadčas, prémie za jednotlivé zákazky podľa objemu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montovanie hliníkových systémov (okná, dvere, posuvné systémy), sklenených zábradlí, sprchových kútov a iných produktov zo skla. Montáž je vykonávaná prevažne v bytoch a rodinných domoch v Bratislave a okolí. Prémie za montáž v zahraničí ako Rakúsko alebo Maďarsko. Prémie za dlhodobejšie montáže mimo BA.

Príplatok za dopravné vo výške až 50 € netto podľa vzdialenosti, polročné a ročné prémie. Osobitné prémie za dobre odvedenú prácu. Prémie za montáž v zahraničí ako Rakúsko alebo Maďarsko. Prémie za dlhodobejšie montáže mimo BA. Skvelá partia ľudí s príjemných pracovným prostredím. Zamestnanecké zľavy na produkty.

Práca sa vykonáva na rôznych miestach prevažne v BA a okolí. Vyžadujeme samostatnosť a zmysel pre detaily

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sklenárstvo, výroba AL okien a dverí, zámočníctvo, montáže

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sklenár, stolár, zámočník, výroba AL okien

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame manuálnu zručnosť a technické myslenie. Zamestnanec má možnosť zaučiť sa aj na iných pracovných pozíciách. Ideálne s praxou.

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva,- sklenárstvo, výroba + montáž. Spoločnosť Sklofix realizuje sklenené zábradlia, zimné záhrady, sprchové kúty a iné sklenené produkty, výroba a montáž hliníkových okien a dverí, zámočníctvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4378016  Dátum zverejnenia: 21.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac