Montážnik

SKLOFIX s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž sklenených výrobkov z našej spoločnosti. Montáž sprchových kútov, zábradlí, zrkadiel...

Dochádzkové (príplatok na dopravu), polročné a ročné prémie, nadčasy preplatené v 100% výške a mnoho iných

Hľadáme zamestnanca do teamu montážnikov našich sklenárskych výrobkov. Pracuje sa od 08.00 - 17.00 v Bratislave - Vajnory. Vieme zaučiť aj začiatočníkov s možnosťou rastu platu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sklenárstvo, stolárstvo, strojárstvo

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebníctva,- sklenárstvo, výroba + montáž. Spoločnosť Sklofix realizuje sklenené zábradlia, zimné záhrady, sprchové kúty a iné sklenené produkty, výroba a montáž hliníkových okien a dverí, zámočníctvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3622716  Dátum zverejnenia: 16.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200