Hľadáme predavačku do predajne skla a porcelánu v centre Bratislavy

Sklo porcelán Bratislava

Miesto práce
Hlavné námestie, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Odborné poradenstvo a predaj našej širokej ponuky skla a porcelánu
  • Starostlivosť o vzhľad predajne a vystavených produktov
  • Riešenie reklamácií a podpora spokojnosti zákazníkov
  • Zodpovednosť za vedenie pokladne a výber hotovosti

Pracovná doba:

Pondelok-Piatok (9:30-18:00)
Sobota (9:00-13:00)

  • Konkurenčné platové podmienky
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Možnosť vzdelávania
  • Zamestnanecké zľavy na výrobky
  • Možnosť kariérneho rastu

Zašlite svoj životopis na uvedenú emailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predavač

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • Skúsenosti v maloobchode výhodou
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti a priateľský prístup
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Záujem o sklo a porcelán
  • Hard skills: predaj, skladové hospodárstvo
  • Soft skills: tímová spolupráca, riešenie problémov

Vítame vás v našej kamennej predajni v Bratislave na Hlavnom námestí, kde sa snúbia elegancia, tradícia a moderný luxus. Naša predajňa je hrdým zástupcom exkluzívnych značiek Herend a Moser, ktoré sú celosvetovo uznávané svojou výnimočnosťou a kvalitou. Značka Herend je známa svojím ručne maľovaným porcelánom, ktorý je vyhľadávaný zberateľmi a milovníkmi fine art porcelánu. Každý kúsok Herendu je unikátom, ktorý odráža bohatú históriu a umenie maľby na porcelán.
V našej predajni nájdete nielen tieto špičkové značky, ale aj širokú ponuku bežného porcelánu a skla, ktoré zabezpečujú, že každý náš zákazník odíde s kúskom, ktorý presne vyhovuje jeho potrebám a štýlu. Od poradenstva pri výbere ideálneho darčeka až po pomoc pri vytváraní dokonalého stolovania pre vaše špeciálne príležitosti, náš odborný tím je tu pre vás, aby zabezpečil, že váš nákup bude nielen príjemný, ale aj nezabudnuteľný.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827736  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac