Advokátsky koncipient /ka

SKLEGAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1 000 EUR - 1 500 EUR (v závislosti od schopností a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie právnych služieb slovenským a zahraničným klientom. Príprava zmluvnej dokumentácie a stanovísk, zastupovanie klientov pred súdmi a správnymi orgánmi, a to najmä v oblasti obchodného práva, práva obchodných spoločností, M&A, nehnuteľností.

- 5 platených dní nad rámec právnych predpisov (sickdays)
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta

CV v anglickom jazyku prosíme zasielať elektronickou formou na nižšie uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax ako advokátsky koncipient najmenej 6 mesiacov.
Aktívna znalosť angličtiny slovom aj písmom je nevyhnutná, aktívna znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou. Požaduje sa zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, profesionálne vystupovanie, analytické myslenie a schopnosť pracovať v tíme.

Advokátska kancelária SKLEGAL poskytuje právne poradenstvo slovenským a medzinárodným klientom vo všetkých oblastiach práva.
V našom tíme pôsobia advokáti s dlhoročnými skúsenosťami, spolupracujúci s mnohými zahraničnými advokátskymi kanceláriami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3179191  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac1 000 EUR - 1 500 EUR (v závislosti od schopností a skúseností)