Koordinátor/dispečer prehliadajúcich lekárov

SKL 48 s. r. o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
1.2.2020
610 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy: 610 € plus príplatky za nočnú prácu, prácu v sobotu a nedeľu, počas sviatkov a nadčasy (mesačne cca 250 až 400€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjímanie hovorov z Krajských operačných stredísk záchrannej zdravotnej služby SR (linka 155) o úmrtí
- zaznamenanie všetkých vyžadovaných údajov (o zomrelom, mieste úmrtia, príčinnách a pod.)
- telefonické kontaktovanie slúžiaceho prehliadajúceho lekára v danom územnom obvode
- zaslanie požadovaných informácií cez SMS bránu prehliadajúcemu lekárovi
- zapísanie všetkých informácií do systému
- informovanie pozostalých o predpokladanom čase príchodu lekára
- komunikácia s políciou
- overenie vykonania prehliadky, zapísanie času ukončenia

Vedľajšia pracovná náplň:
- bežná administratívna činnosť
- spracovanie odoslanej a došlej pošty
-štatistika a jej vyhodnocovanie
- príprava podkladov pre fakturáciu
- komunikácia s lekármi a subdodávateľmi v stanovenom rozsahu

práca na 24-hodinové smeny, v priemer 7 -8 smien v mesiaci, viac ako 20 voľných dní, 3 x strava počas smeny, pitný režim

Informácie o výberovom konaní

výber podľa pohovoru s prihlásenými uchádzačmi
plné zaškolenie na výkon práce
UPOZORNENIE: odpovieme len uchádzačom spĺňajúcim požiadavky inzerátu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s PC: ovládanie windows 10, wordu, excelu (kopírovanie, filtrovanie, formátovanie a pod.), outlooku, práca s google maps, chrome
Výborná znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom
Empatický a komunikatívny typ

Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na www.skl48.sk
ID: 3847171  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 610 EUR/mesiac