Можливість для людей з України
Logo SKIPPI Nitra, s.r.o.

Obsluha drevoobrábacích strojov

SKIPPI Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Rapatská 898, Veľké Zálužie
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacZloženie hrubej mzdy: 4,80€/ hod - 5,40€/ hod + mesačné odmeny. Výsledná mzda brutto: od 1200 €/ mesačne a viac. Dosiahnutá výška mzdy je závislá od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Samostatný výkon práce ako nastavovač a operátor drevoobrábacieho stroja (napr. pri
pílení plošného materiálu, frézovanie dielcov, hranenie dielcov, drážkovanie dielcov,
vŕtanie dielcov,
* práca s výrobným informačným systémom,
* práca s technickou dokumentáciou,
* organizácia svojej práce v súlade s výrobným plánom,
* manipulácia s dielcami,
* príprava dielcov na balenie a expedíciu,
* kontrola kvality vykonaných operácií na dielcoch,
* základná technická údržba strojov,
* upratovanie pracoviska.
PRÁCA V NEPRETRŽITEJ PREVÁDZKE - 12 hod. zmeny (striedanie zmien: ranná/ nočná/ 2 dni voľno)

* Dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti,
* pracovné oblečenie pri nástupe samozrejmosťou,
* včasná pravidelná výplata mzdy,
* zabezpečená teplá strava (denný výber zo šiestich jedál v cene1,54 €/ za obed),
* možnosť nákupu nábytku za zamestnanecké ceny,
* káva, čaj k dispozícii denne, v letných mesiacoch čapované nealko nápoje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

nastavovač a obsluha CNC - prax vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* samostatnosť,
* záujem učiť sa,
* technické myslenie a zručnosť,
* schopnosť čítať technickú dokumentáciu

Sme na trhu od roku 1993.
Za toto obdobie sme vyrobili tisíce ton nábytku, prešli sme si mnohými projektami, získali sme cenné know-how a toto nám ide najlepšie:
- vyrábame nábytok z laminovanej drevotriesky,
- výrobou nám prechádzajú stredne veľké série,
- výsledkom výrobných procesov je kancelársky nábytok, spálne, obývačky, komody, skrine...

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4680368  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac