Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Skladník - obsluha VZV (práca na 1 zmenu)

SKIPPI Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Rapatská 898, Veľké Zálužie
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacZloženie hrubej mzdy: 4,70€/ hod + mesačné odmeny. Výsledná mzda netto: cca 850 - 1100 €/ mesačne, závislá od pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Manipulácia s tovarom: ručná / pomocou VZV,
* obsluha VZV,
* príprava tovaru na uskladnenie a vyskladnenie,
* fyzický príjem a výdaj tovaru do a zo skladu,
* nakládka, vykládka, uloženie tovaru na a z dopravného prostriedku,
* uloženie a upevnenie tovaru na paletách,
* pomoc pri výkone plánovaných fyzických inventúr,
* bežné udržiavanie poriadku v priestoroch skladu.

* Práca na 1 zmenu,
* dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti,
* pracovné oblečenie pri nástupe samozrejmosťou,
* včasná pravidelná výplata mzdy,
* zabezpečená teplá strava (denný výber zo šiestich jedál v cene1,54 €/ za obed),
* možnosť nákupu nábytku za zamestnanecké ceny,
* káva, čaj k dispozícii denne, v letných mesiacoch čapované nealko nápoje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

skladník - prax vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Držiteľ preukazu obsluhy VZV - tr.l., ll.

Sme na trhu od roku 1993.
Za toto obdobie sme vyrobili tisíce ton nábytku, prešli sme si mnohými projektami, získali sme cenné know-how a toto nám ide najlepšie:
- vyrábame nábytok z laminovanej drevotriesky,
- výrobou nám prechádzajú stredne veľké série,
- výsledkom výrobných procesov je kancelársky nábytok, spálne, obývačky, komody, skrine...

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4511925  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac