Promotér mobilného operátora

SKILLS Consulting, s.r.o.

Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacTPP: Fixná zložka + odmena za výkon Živnosť: Variabilná zložka mzdy za odvedený výkon Pravidelné firemné súťaže o vecné ceny a finančné odmeny Kvartálne odmeny (až do výšky mesačného platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude náplň práce ?
- Jednoduchá komunikácia so zákazníkmi
- Účasť na reklamných akciách partnera
- Prezentácia a predaj zvýhodnených produktov
- Práca v tíme

Jasne stanovený kariérny rast
Progresívny systém odmeňovania
Pravidelné firemné teambuildingy
Práca v mladom kolektíve
Firemný paušál
Firemný automobil

Do stabilného obchodného tímu aktívneho predaja hľadáme predajcu/trénera predajných zručností. Práca je vhodná aj pre absolventov, uchádzačov bez praxe a registrovaných na úrade práce. Miesto výkonu práce je v Nitre, Trnave, Žiline a Košiciach.

Práca je vykonávaná v jednozmennej prevádzke, viaczmennej prevádzke alebo tzv. „krátky/dlhý týždeň. Presný pracovný čas je vecou dohody na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Čo od Vás očakávame ?
Stredoškolské vzdelanie
Pozitívny prístup k práci
Komunikačné zručnosti

Zapadne k nám človek, ktorý:
- má poriadny drive a energiu
- miluje komunikáciu s ľuďmi a predaj ako taký
- má chuť pracovať na sebe a zdokonaľovať sa
- nemá rád stereotyp
- chcel by skúsiť niečo nové

U nás získate neoceniteľné zručnosti v oblasti služieb a obchodu, ktoré využijete počas celej svojej kariéry. Sme ľudia, ktorí dávajú príležitosť takmer každému, aby sa ukázal v tom najlepšom svetle. Nebojíme sa vziať osud do vlastných rúk a pracovať hlavne tak, aby nás to bavilo.
ID: 4168667  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac