Obchodný zástupca

SKILLS Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi.
Aktívny predaj produktov.
Účasť na reklamných akciách partnerov.

Spoločnosť SKILLS Consulting s.r.o. ponúka prácu na TPP 100% úväzok pre uchádzačov o zamestnanie, ktorí sú evidovaní na úrade práce. Pracovné miesta sú vytvorené v zmysle projektu financovaného z ESF v rámci OP Ľudské zdroje.
Názov projektu: „Zamestnanosť s podporou pracovných miest v spoločnosti SKILLS Consulting, s.r.o.“ Kód projektu 312021U806v trvanie projektu: od 12/2019 do 11/2021.
Cieľovou skupinou sú: Len uchádzači evidovaní na úrade práce. Uchádzači o zamestnanie - UoZ - podľa § 6 zákona o službách zamestnanosti, znevýhodnení uchádzači o zamestnanie - ZuoZ - podľa § 8 zákona o službách zamestnanosti.

Naše kancelárie: Košice, Zvolen, Žilina, Nitra, Trnava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, pozitívne vystupovanie, samostatnosť.

SKILLS Consulting sme obchodno-koučingová spoločnosť, ktorej prioritou je výchova skutočných obchodníkov a manažérov. Našou hlavnou pracovnou náplňou je face 2 face predaj, v ktorom sme od roku 2011 lídrom. Sme platinovým partnerom spoločnosti O2, ktorej mesačne generujeme viac ako 1000 nových zákazníkov. Zároveň spolupracujeme s firmami ako je Dôvera, Allianz, Unicef, či Tesco.

Sme profesionáli! To čo robíme, robíme kvalitne a zodpovedne. Viac ako 1500 recenzií na prácu našich obchodníkov s 96% spokojnosťou hovorí za všetko! (zdroj STAFFINO).
Pôsobíme na celom Slovensku! Viac ako 30 obchodníkov je iba začiatok. Sme hrdí, že obrat spoločnosti SKILLS Consulting medziročne rastie dvojciferným tempom!
Je za tým tvrdá práca našich ľudí!

Náš najväčší poklad sú naši ľudia! Do ich rozvoja investujeme obrovské úsilie. 4 zo 4 súčasných manažérov sú bývalí obchodníci, ktorí teraz vedú svoj vlastný obchodný tím. Sme jeden celok a aj vďaka pravidelným mesačným teambuildingom si upevňujeme vzťahy v tíme. Za zmienku stojí napríklad zoskok padákom, dovolenka v Chorvátsku, rafting, kreatívne akcie a mnoho iných.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Univerzitná 8413/6
010 08 Žilina
www.mamskills.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Gabriela Šramková
Tel.: +421948363606
E-mail: poslať životopis
ID: 3845332  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 812 EUR/mesiac