Promotér

SKILLS Consulting, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR + variabilná zložka odmeny bez obmedzenia stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o našich zákazníkov v prvej línii marketingu v spoločnosti
- Prezentovanie spoločnosti pozitívnou a zábavnou formou
- Komunikácia so zákazníkmi
- Predaj produktov aktívnou formou
- Odmeňovanie našich zákazníkov s poriadnou porciou benefitov
- Promovanie nového portfólia produktov O2
- Účasť na reklamných akciách partnera
- Práca v kolektíve a v tíme

- Pracuješ vo skvelom kolektíve mladých a pozitívnych ľudí, ktorí Ťa naučia všetko, čo potrebuješ vedieť, aby si túto prácu mohol vykonávať.
- Pred Tebou je skvelá kariéra, ktorú môžeš odštartovať presne teraz, len tým, že pošleš životopis a následne prídeš na pracovný pohovor.
- Kariérny rast je presne nastavený, aby si na sebe mohol pracovať hneď od začiatku!
- Vybuduj zo seba poctivou a zábavnou formou až pozíciu managera, vďaka vnútornému vzdelávaciemu systému akadémie v našej firme.
- Okrem iného dostaneš služobný mobilný telefón s firemným paušálom
- Premieňaj získané body za vecné ceny (telefóny, notebooky, dovolenky atď.)
- Prostredie, v ktorom si vždy túžil pracovať
- Ponúkame Všetky typy pracovných pomerov
- Pravidelné firemné akcie na mesačnej, alebo dvojmesačnej báze s partnermi

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba:
8 hodín denne, 5 dní v týždni (víkendy a sviatky voľno)

Pre záujem o pracovnú pozíciu, prosím, pošlite životopis a my Vás po naštudovaní budeme kontaktovať.

Tešíme sa na Vás !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Slušné a príjemné vystupovanie voči zákazníkom
- Chuť nadobúdať komunikačné zručnosti
- Brať svoju prácu ako koníček
- Pracovať v kolektíve mladých a dynamických ľudí
- Cieľavedomé sny a aktivity
- Vodičský preukaz je výhodou
- Bezúhonnosť

U nás získate neoceniteľné zručnosti v oblasti služieb a obchodu, ktoré využijete počas celej svojej kariéry. Sme ľudia, ktorí dávajú príležitosť takmer každému, aby sa ukázal v tom najlepšom svetle. Nebojíme sa vziať osud do vlastných rúk a pracovať hlavne tak, aby nás to bavilo.
ID: 3463429  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR + variabilná zložka odmeny bez obmedzenia stropu