Promotér/Promotérka

SKILLS Consulting, s.r.o.

Žilinský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účasť na reklamných akciách partnera
- Prezentovanie spoločnosti pozitívnou a zábavnou formou
- Práca s exkluzívnymi produktmi - akciové ponuky
- Byť súčasťou príjemného inšpiratívneho kolektívu

- Kvalitné zaškolenie zdarma
- Progresívny systém odmeňovania s priemerným príjmom 1100 €
- Priateľský kolektív, vďaka ktorému budeš úspešný
- Prostredie, v ktorom si vždy chcel pracovať
- Skúsených kolegov, ktorí Ťa povedú osobným príkladom
- Férovo nastavený kariérny rast
- Neskôr prichádza do úvahy aj dohodnutie TPP na základe uzatvorenia Pracovnej zmluvy
- Pre každého spolupracovníka bonusový príjem formou výberu vecných cien z firemného Katalógu odmien (mobilné telefóny, notebooky, výlety a dovolenky ...)
- Pravidelné firemné akcie s možnosťou účasti aj Tvojich priateľov
- Bezplatné pravidelné vzdelávanie zamerané na Tvoj osobný rozvoj
- Voľné víkendy
- Pravidelné zážitkové a adrenalínové voľnočasové akcie
- Spolupráca so stabilnými partnermi, napríklad O2 Slovensko

Informácie o výberovom konaní

- Práca je vykonávaná v Košiciach, Žiline, Trnave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Minimálny vek 18 rokov
- Minimálne stredoškolské vzdelanie
- Odvahu učiť sa novým veciam
- Chuť pracovať a mať sa dobre
- Pozitívny prístup k životu
- Cieľavedomosť a zodpovednosť

U nás získate neoceniteľné zručnosti v oblasti služieb a obchodu, ktoré využijete počas celej svojej kariéry. Sme ľudia, ktorí dávajú príležitosť takmer každému, aby sa ukázal v tom najlepšom svetle. Nebojíme sa vziať osud do vlastných rúk a pracovať hlavne tak, aby nás to bavilo.
ID: 3422164  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100