8 - 12 EUR/hod. Reagujte bez životopisu

Inštruktor lyžovania / snowboardingu

Ski School YETI - Ing. Martin Kollár

Miesto práce
Oravská Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
26.12.2019
Celková mzda (brutto)
8 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba lyžovania alebo snowboardingu v lyžiarskej škole, príp. iné práce v lyž. škole.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

8 - 12 €/h, príp.dohodou

- práca v mladom dobrom kolektíve a v príjemnom prostredí
- dobré finančné ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas (vhodné aj pre študentov)
- rôzne zľavy a benefity (aj v lyž. stredisku)
- ubytovanie

Žiadosť so životopisom a telefónnym číslom posielajte na adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.12.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telesná výchova a šport

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá znalosť lyžovania alebo snowboardingu
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, dobrý vzťah k deťom a zodpovednosť
- vzdelanie/prax v danej oblasti (učiteľ lyžovania) alebo platná licencia inštruktora (možnosť si ju urobiť v decembrových kurzoch - info: 0903181921)
- znalosť cudzieho jazyka je výhodou
- práca je vhodná aj pre študentov

Ski centrum YETI ponúka lyžiarske/snowboardove kurzy, požičovňu lyžiarskeho/snowboardového výstroja a komplexný servis lyží a snowboardov. Nachádza sa v lyžiarskom stredisku Orava Snow v Oravskej Lesnej.

Adresa spoločnosti

Ski School YETI
Cesta na tanečník
02957 Oravská Lesná

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 2331611   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   8 - 12 €/h, príp.dohodou