Можливість для людей з України
Logo SKI SCHOOL SMILE, s.r.o. JASNÁ

Pracovník požičovne, obchodu a servisu

SKI SCHOOL SMILE, s.r.o. JASNÁ

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
maj / jún 2024
5,5 - 6 EUR/hod.hodinová mzda bude dohodnutá podľa konkrétnej pozície, na základe skúseností, k tomu bude stanovený systém sezónnych odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do SKI & BIKE CENTER SMILE v rezorte Demänová Rezort v Liptovskom Mikuláši, časti Demänová, hľadáme outdoorových nadšencov, ktorí by sa chceli stať súčasťou nášho tímu.

Hľadáme ľudí na dlhodobú spoluprácu - trvalý, skrátený pracovný pomer i brigádnikov. Ak miluješ hory, lyže a cyklistiku, hľadáš prácu, pri ktorej budeš mať ku svojim záujmom veľmi blízko, tak čítaj ďalej.

Podľa konkrétnej dohody/pozície bude pracovnou náplňou:
• zabezpečenie plynulého chodu požičovne lyží a (e)bicyklov, servisu lyží a športového obchodu v súlade so stanovenými štandardami
• výdaj a príjem vybavenia z/do požičovne
• zodpovednosť za bezchybný stav a správne nastavenie vydávaného vybavenia (ski + snb)
• vybavovanie on-line a „delivery“ objednávok
• zber a odvoz požičaného vybavenia na/z partnerských ubytovacích zariadení
• komunikácia so zákazníkmi, s dodávateľmi, s interným servisom
• servis lyží a (e)bicyklov (odborné zaškolenie/vzdelanie zabezpečíme)
• zodpovednosť za technický stav vybavenia
• zodpovednosť za čistotu a poriadok na pracovisku

Čo ti ponúkame?
• pracovný úväzok s pracovnou dobou podľa dohody a s ohľadom na sezónnosť, ktorý ti umožní venovať sa popri práci aj svojim záujmom prípadne spolupráca na dohodu alebo študentskú brigádu
• prácu so špičkovým tovarom a vybavením SCOTT, BOSCH, ELAN, ALPINA, VOLKL DOLOMITE, ORTOVOX, STOCKLI, MONTANA, SHIMANO, SRAM, PARKTOOL atd.
• platové podmienky odpovedajúce skúsenostiam a odvedenému výkonu
• dovolenka v zákonnom rozsahu
• zamestnanecké stravovanie za výhodných podmienok
• možnosti využívať produkty a služby skupiny SMILE za zvýhodnených podmienok
• možnosti zvýhodneného nákupu tovaru od spolupracujúcich značiek

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?
• pro-zákaznícky a zodpovedný prístup k práci
• príjemné vystupovanie, silné komunikačné a organizačné schopnosti
• flexibilita, tímový duch, chuť učiť sa nové veci
• dochvíľnosť, precíznosť a chuť pracovať
• jazykové schopnosti na komunikačnej úrovni – požadujeme minimálne anglický jazyk, výhodou je schopnosť dohovoriť sa poľsky a rusky, ďalšie jazyky sú plus
• výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s prácou v obchode, požičovni, prípadne inej oblasti turistického ruchu
• vodičské oprávnenie sk. B, skúsenosť so šoférovaním dodávky výhodou
• užívateľské schopnosti na PC (email, internet, jednoduché programy balíčku office - WORD, EXCEL)

Celoročný športový obchod. Počas zimnej sezóny: požičovňa a servis lyží a snowboardov, lyžiarska a snowboardová škola. Počas letnej sezóny: požičovňa a servis (e)bicyklov.

Kontakt

ID: 4577834  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.