Можливість для людей з України

Recepčný/-á v Hoteli FIS Jasná****

SKI Koliesko, s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac1100 Eur brutto + osobný príplatok + odmeny na základe výsledkov, príplatky za prácu v noci, v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš aj ty získať skúsenosti s prácou v najlepšom Ski boutique hoteli na Slovensku?
Si komunikatívna/y?
Nedarí sa ti nájsť si prácu alebo jednoducho hľadáš zmenu?
Nemáš rád stereotyp, máš už prax ako recepčný/á a baví Ťa táto práca?
Príjemné vystupovanie, optimizmus a chuť usmiať sú pre Teba prirodzené?
V tom prípade je naša ponuka práce práve pre Teba!

Ponúkame Ti:
- Možnosť práce v najlepšom ski boutique hoteli na Slovensku počas celého roka
- Skvelý kolektív a príjemné pracovné prostredie
- Vysoká podpora priameho nadriadeného
- Motivačné hodnotenie

Čo bude Tvojou prácou?
- Aktívny kontakt s hosťom
- Komunikácia v cudzom jazyku
- Check-in hostí
- Príjem rezervácií a ich spracovanie
- Kontrola a vystavovanie účtov
- Poskytovanie informácií a objednávanie služieb pre hostí
- Práca s pokladňou.
- Sledovanie diania a aktivít v okolí a následné informovanie hostí o možnostiach trávenia voľného času v regióne
- Kontrola denných a mesačných uzávierok a príprava podkladov pre účtovníctvo
- Vytváranie nových ponúk

Pracujete v mladom, sympatickom a dynamickom kolektíve v pozitívnej pracovnej atmosfére, s možnosťou kariérneho rastu. V prípade potrebnej praxe a veľkého pracovného nasadenia možnosť rýchleho postupu na pozíciu vedúci recepcie.
Počas práce máte plnohodnotnú a kvalitnú zamestnaneckú stravu. Ponúkame zamestnanecké ubytovanie počas smien.

Informácie o výberovom konaní

Vybratí záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor.
Preferujeme kandidáta s minimálne ročnou praxou na pozícii recepčný, aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nutná, znalosť rezervačného systému Ellipse je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Recepčný/-á

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
príjemné vystupovanie
vysoká profesionalita a pracovné nasadenie
flexibilita
spoľahlivosť
bezúhonnosť

Spoločnosť prevádzkuje exkluzívny rodinný štvorhviezdičkový Hotel FIS Jasná**** v Nízkych Tatrách - Jasnej, ktorý získal ocenenie za najlepší lyžiarsky butik hotel na Slovensku v rámci medzinárodnej súťaže WORLD SKI AWARDS osem krát za sebou za roky 2016, 2017, 2018, 2019, 2020,2021, 2022 a 2023.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 983402  Dátum zverejnenia: 3.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac