Manager reštaurácie/ Vedúci zmeny čašníkov v exkluzívnom boutique Hoteli FIS Jasná****

SKI Koliesko, s.r.o.

Miesto práce
Demänovská Dolina
Termín nástupu
15.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 Eur základná mzda + osobný príplatok, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manager reštaurácie / Vedúci zmeny čašníkov v exkluzívnom boutique Hoteli FIS Jasná****
Čo budete robiť?
- vykonávať práce spojené s obsluhou hostí na vysokej odbornej úrovni
- dodržiavať zásady správnej obsluhy a spoločenské pravidlá styku s hosťom
- ponúkať a predávať hosťom nápoje a jedlá podľa ich požiadavky s Vašim odborným poradenstvom
- manažovať chod reštaurácie a tím čašníkov

Čo ponukame?
Pracujete v mladom, sympatickom a dynamickom kolektíve v pozitívnej pracovnej atmosfére, s možnosťou kariérneho rastu.
Zaškolíme Vás! Someliérsky, barmanský či baristický kurz pod vedením špičkových odborníkov.
Ubytovanie je v našej réžii a počas práce máte plnohodnotnú a kvalitnú zamestnaneckú stravu. Cez voľné dni využijete jeden z našich wellness benefitov.

Životopis v slovenskom jazyku, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov zasielajte na info@fisjasna.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

áno
2

Koho hľadáme?
Ambiciózneho a šikovného človeka s chuťou pracovať v krásnom hoteli v príjemnom kolektíve. Prax na pozícii čašník je nutná. Očakávame tiež komunikatívnosť, solídne vystupovanie a príjemný vzhľad.

Spoločnosť prevádzkuje exkluzívny štvorhviezdičkový Hotel FIS Jasná**** v Nízkych Tatrách - Jasnej, ktorý získal ocenenie za najlepší lyžiarsky butik hotel na Slovensku v rámci medzinárodnej súťaže WORLD SKI AWARDS za rok 2016, 2017 a patrí medzi top 3 lyžiarske butikové hotely na svete

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SKI KOLIESKO, s.r.o.
Zámocká 18
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 945041   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 Eur základná mzda + osobný príplatok, príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky v zmysle Zákonníka práce