Можливість для людей з України

Kuchár/kuchárka

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Miesto práce
Ski Tále, Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od pracovných skúseností a kvalít kandidáta. Zákonné príplatky za prácu cez víkend, sviatky sú u nás samozrejmosťou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážeš urobiť chutný život pre našich hostí? Prepájaj s nami jedlo a emócie, buď tou, alebo tým, ktorí nielen naplnia žalúdky, ale aj osladia život naším zákazníkom :-)

Do nášho tímu hľadáme čerstvú posilu, ktorá dokáže zo surovín vyčarovať jedlo až na úroveň zážitku.

Hľadáme niekoho, kto prevezme zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál a zároveň bude dodržiavať gastronomické štandardy a pravidlá. Jednoduché napísať, náročné splniť.

Ak hľadáš priestor na sebarealizáciu a kreativitu, prácu s jedlom máš v krvi, si u nás vítaný/vítaná.

Právomoci a zodpovednosti:
- samostatná príprava jedál podľa aktuálneho jedálneho lístka
- dôraz na kvalitu, estetickú úpravu a aranžovanie jedál
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených receptúr
- zabezpečenie kvality pripravovaných jedál
- dodržiavanie štandardov HCCP

- priateľské pracovné prostredie a férové podmienky
- možnosť využívať hotelový wellness
- možnosť zdokonaľovania sa v anglickom jazyku
- možnosť výuky hry v golfe
- možnosť kariérneho rozvoja v prípade záujmu
-možnosť zamestnaneckého ubytovania

Spoločnosť Tále a.s. je zárukou stability, istoty a pracovný pomer prebieha po celú dobu výkonu v zmysle platných zákonov.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte životopis na nižšie uvedený mail. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, cukrár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie

Počet rokov praxe

3

Okrem relevantnej praxe v odbore očakávame prácu s vysokým nasadením, spoľahlivo, presne, precízne s vôľou odborného rastu.
- profesionálny a zodpovedný prístup
- flexibilita
- chuť pracovať so silnou orientáciou na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie
- zmysel pre čistotu a poriadok
- záujem vzdelávať sa a pracovať na sebe

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4491435  Dátum zverejnenia: 30.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac