Hlavná účtovníčka, hlavný účtovník

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Miesto práce
Horná Lehota-Tále
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac- 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lyžovanie, golf, hory, spa & wellness ... To všetko sú Tále. Či už ste aktívnym hráčom golfu, milujete lyžovanie, hľadáte aktívnu dovolenku alebo len dokonalý relax pre Vašu rodinu - Tále sú to pravé miesto, ktoré vás nadchne.

Skladáme nový tím pre novú etapu a hľadáme skúseného účtovníka, či účtovníčku, ktorému/ktorej účtovníctvo, dávajú nielen zmysel, ale hlavne priestor na vlastnú profesionálnu sebarealizáciu.

Náplň práce je nasledovná:

• účtovanie došlých dodávateľských faktúr
• kontrola formálnej a vecnej správnosti dokladov
• správne zaúčtovanie na nákladové stredisko
• odsúhlasenie salda otvorených položiek interných a externých dodávateľov na pravidelnej báze
• spracovanie, evidencia, archivácia dokumentov
• účtovanie bankových výpisov, pokladničných dokladov a dokladov platených kartou
• párovanie platieb podľa údajov z externých databáz dodávateľov a riešenie pohľadávok
• účtovanie a schvaľovanie faktúr v internom systéme
• tvorba a účtovanie rezerv a ostatných dohadných položiek
• účtovanie a evidencia DHM a DNM
• uzávierkové operácie
• inventarizácia účtov
• príprava podkladov pre audit
• štatistika
• spolupráca pri DPH

- Komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart
- 13. plat
- Možnosť využívať hotelové fitness & wellness,
- Možnosť zlepšovať svoj hendikep v golfe
- Možnosť zlepšovať svoje lyžiarske zručnosti
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí vzhľadom na charakter strediska a práce
- Kariérne a rozvojové možnosti v rámci spoločnosti
- Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu
- Obed na pracovisku

Hľadáme človeka s biznisovým uvažovaním a rozmýšľaním v kontexte.
Ponúkame serióznu príležitosť v zaujímavom stredisku a tým pádom očakávame rovnako seriózny prístup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

7

Okrem relevantnej praxe v odbore je dôležitý tiež pozitívny prístup, spoľahlivosť nasadenie, presnosť, precíznosť a vôľa odborne napredovať.

- Uvažovanie v súvislostiach
- Komunikácia, prezentácia a argumentácia
- Organizačné zručnosti
- Priateľský, pozitívny prístup
- Orientácia na výsledky a interného zákazníka
- Pozitívny prístup k úlohám a situáciám
- Flexibilita

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4395779  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac