Ekonómka/ekonóm

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Miesto práce
Horná Lehota-Tále
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac13. plat + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skladáme nový tím pre novú etapu.

Lyžovanie, golf, hory, spa & wellness ... To všetko sú Tále. Či už ste aktívnym hráčom golfu, milujete lyžovanie, hľadáte aktívnu dovolenku alebo len dokonalý relax pre Vašu rodinu - Tále sú to pravé miesto, ktoré vás nadchne.

Hľadáme skúseného človeka, ktorému ekonomika firmy, či účtovníctvo, dávajú nielen zmysel, ale hlavne priestor na vlastnú profesionálnu sebarealizáciu.

V tíme sú 3 kolegovia a hľadáme niekoho, kto okrem nižšie spomenutých činností dokáže viesť, riadiť a rozvíjať aj tento malý tím kolegov.

Medzi kľúčové zodpovednosti tejto pozície považujeme:

- archivácia účtovných podkladov a dokladov
- príjem a spracovanie došlých faktúr, vrátane ich aktívnej alokácie na zákazky, resp. nákladové strediská, obsahovú a formálnu kontrolu správnosti (spolupracuje s ostatnými zamestnancami spoločnosti)
- vystavovanie vyšlých faktúr, vrátane ich správnej alokácie na zákazky, resp. nákladové strediská
- priebežnú kontrolu a prípadné korekcie v obchodnom reportingu spoločnosti (spolupracuje s generálnym riaditeľom spoločnosti, výkonným riaditeľom spoločnosti a projektovými manažérmi spoločnosti)
- vyhodnocovanie saldokonta pracovného kapitálu (pohľadávok a záväzky z obchodného styku), proaktívne vykonáva inkaso formou e-mailovej a/alebo telefonickej komunikácie s odberateľmi v prípade omeškania, spolupracuje pri prípadnom vymáhaní mimosúdnou alebo súdnou cestou
- agendu v súvislosti s vedením bankových účtov spoločnosti, export a import príkazov na úhradu, kontrolu výpisov z účtov, korešpondencia s bankami a pod.
- zabezpečuje agendu: skladovej evidencie (príjem/výdaj), kontroly stavu zásob (inventarizácia a inventúra), spôsobu ich ocenenia, vysporiadania sa s prebytkami a/alebo mankami, agendu pokladní (v EUR alebo iných menách), vrátane zabezpečenia pohybu hotovostných tokov a ich pravidelnej inventarizácie, agendu PHM a služobných ciest (stravné, ubytovanie, vreckové a pod.), vrátane vyúčtovaní s tým súvisiacich
- prípravu reportov pre daňové úrady, sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne, pravidelnú komunikáciu s majiteľmi a podnikmi v skupine, príprava mesačných rozborov a plánov
- spoluprácu pri zostavení priebežných a riadnych účtovných závierok a ich zverejnení v príslušných zbierkach
- súčinnosť pri previerkach účtovníctva, zostavení výročných správ spoločnosti
- kontrolu správnosti a včasnosti agendy DPH, daní z príjmu, DzMV, daní z nehnuteľností a pod.
- mzdové účtovníctvo
- kontrolu prevádzkových predpisov (pracovných postupov) a organizačných smerníc, vrátane BOZP, ISO, školenia vodičov a ich dostupnosť v informačnom systéme spoločnosti (časť DMS)
- ostatné podľa potreby

Hľadáme človeka, ktorý je schopný samostatne podať daňové priznanie k DPH a kontrolný výkaz.

- Komplexný onboarding pri nástupe do práce pre plynulý štart
- 13. plat
- Možnosť využívať hotelové fitness & wellness,
- Možnosť zlepšovať svoj hendikep v golfe
- Možnosť zlepšovať svoje lyžiarske zručnosti
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí vzhľadom na charakter strediska a práce
- Kariérne a rozvojové možnosti v rámci spoločnosti
- Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu
- Obed na pracovisku

Hľadáme človeka s biznisovým uvažovaním a rozmýšľaním v kontexte.
Ponúkame serióznu príležitosť v zaujímavom stredisku a tým pádom očakávame rovnako seriózny prístup.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.9.2022 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

7

Okrem relevantnej praxe v odbore je dôležitý tiež pozitívny prístup, spoľahlivosť nasadenie, presnosť, precíznosť a vôľa odborne napredovať.

- Uvažovanie v súvislostiach
- Komunikácia, prezentácia a argumentácia
- Organizačné zručnosti
- Priateľský, pozitívny prístup
- Orientácia na výsledky a interného zákazníka
- Pozitívny prístup k úlohám a situáciám
- Flexibilita

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Soták
E-mail: poslať životopis
ID: 4395779  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac