Recepčná/Recepčný - Hotel Stupka***Tále

Ski, Golf & Hotel Resort Tále

Miesto práce
Horná Lehota-Tále
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacK mzde sú navyše vyplácané odmeny + príplatky podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a a mzdové zvýhodnenie za prácu v odpoludňajších hodinách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si schopná/ý vytvoriť zákazníkom príjemný zážitok? Je Ti komunikácia s ľuďmi blízka? Je dynamické, na zákazníka orientované prostredie to, ktoré Ťa motivuje a kde sa cítiš "doma"?

Chceme o Tebe vedieť!

Hotel Stupka*** Tále, hľadá do mladého tímu kolegu, kolegyňu, ktorých cieľom bude neustále vylepšovať zákaznícku skúsenosť prostredníctvom našich služieb.

Čo od Teba budeme očakávať:
- telefonickú a e-mailovú komunikáciu so zákazníkmi orientovanú na predaj ubytovacích a iných hotelových služieb
- znalosť práce s hotelovým rezervačným systémom – HOREC a ďalšími aplikáciami a s tým spojený check-in a check-out hostí
- práca v 24-hodinovej prevádzke aj počas sviatkov,
- práca s peňažnou hotovosťou a bankovými operáciami,

- práca v príjemnom, priateľskom a krásnom horskom prostredí
- interné odborné školenia
- možnosť profesionálneho rastu
- pre zamestnanca možnosť poskytnúť ubytovanie, v zimnom období skibus zdarma (Brezno - Tále),
- možnosť využívania hotelového wellness
- možnosť zdokonaliť sa v anglickom jazyku
- možnosť výuky hry golfu
Spoločnosť Tále a.s. je zárukou stability, istoty a pracovný pomer prebieha po celú dobu výkonu v zmysle platných zákonov.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte životopis na nižšie uvedený mail. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch/ hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Asseco HOREC - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Flexibilita
- Odolnosť voči stresu
- Zodpovednosť
- Komunikatívne zručnosti
- Chuť učiť sa nové veci
- Priateľské vystupovanie
- Samostatnosť
- Kreativita
- Cit pre obchod
- Pro-klientska orientácia

Ski, Golf & Hotel Resort Tále tvorí golfové ihrisko, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie. Počas letnej sezóny sa v rezorte konajú prestížne komerčné, ale aj športové golfové turnaje, v zime je spoločnosť zameraná na individuálne lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky a organizáciu komerčných lyžiarskych pretekov. Celoročne organizujeme konferencie, školenia, teambuildingy a cieľovou skupinou sú aj individuálni hostia, ktorí si prídu oddýchnuť do nášho rezortu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3924853  Dátum zverejnenia: 12.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac