Grafik / Asistent obchodného oddelenia

Sketch BA s. r. o.

Miesto práce
Ružomberská 6, 821 05 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný okamžíte, nie nutný
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacmotivačné výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rastieme a potrebujeme tvoju pomoc. Ak hľadáš prácu, ktorá dokáže naplno využiť tvoje multifunkčné schopnosti, rád komunikuješ osobne, telefonicky aj mailom, vieš sa vžiť do potrieb klientov, bez webprehliadača nevieš ziť, si spoľahlivý, samostatný, zvládaš stresové situácie, radi ťa privítame.
Máš zmysel pre humor, zodpovednosť a schopnosť prijať kritiku, tak si ideál.

Sme reklamná agentúra s 31-ročnými skúsenosťami na trhu s reklamnými a darčekovými predmetmi.

Kladieme dôraz na vzťahy a ľudský prístup, ktoré sú pre nás prioritou. Náš tím tvoria úprimní a zodpovední ľudia. Len vďaka nim dokážeme poskytovať kvalitný servis a hodnotnú spoluprácu pre našich klientov.
Viac informácií o nás nájdete na našich stránkach
www.sketchreklama.sk a www.reklamnepredmetysketch.sk

Do nášho tímu hľadáme grafika/grafičku na plný pracovný úväzok alebo živnosť.
Tvojou úlohou bude realizácia banerov pre reklamné kampane, vizualizácie potlače na reklamné predmety, tvorba tlačovín, tvorba grafických návrhov pre brandingové predmety, návrhy web stránok a landing page, návrhy obrázkov a banerov pre newslettery, úprava nafotených referenčných fotiek, vektorizacia klientských lôg. Ak vieš a chceš, radi ti zveríme aj občasné písanie článkov do blogov, strih videí z rohovorov s našimi klientami a iné práce na webshope. Vždy "šijeme" pracovnú náplň na mieru každého spolupracovníka podľa toho, v čom je najlepší a čo ho najviac baví.
Okrem priloženého životopisu nám pridaj odkaz na tvoje práce. Či už formou linkou na uložisko alebo web stránku s tvojim portfóliom.

Osobné predpoklady a zručnosti:
Aspoň 3 roky aktívnej pracovnej praxe.
Si plný nápadov, ako obohatiť našich klientov.
Ovládaš Photoshop, Illustrator, InDesign, AI generátory obrázkov a mockupy.Rád pracuješ v tíme a posúvaš svoje nápady aj celý tím dopredu.
Si samostatný aj samostatne sa riadiaci.
Premýšlaš netradične.

Je pre nás prínosom, ak máš skúsenosti s marketingom, ale nie je to podmienkou na prijatie. V našej spoločnosti kladieme dôraz na kvalitný obsah a oceníme, ak prinesieš nové nápady, ako prispieť k rozvoju našej značky.
Veríme, že už chápeš, prečo potrebujeme multifunkčného človeka, čiže teba. Budeme radi, ak nám napíšeš aj niečo o sebe, čo máš rád, čo ťa baví, ako tráviš voľný čas, akému športu sa venuješ. Ak ti je čokoľvek v ponuke nejasné, alebo ťa niečo zaujíma, kľudne sa ozvi a a podebatíme.
Hľadáme aktívnych, ambicióznych, samostatných a loajálnych kolegov so skúsenosťami v odbore reklamy - grafika, tlačoviny, reklamné a darčekové predmety.

- Multi-sport karta do viac ako 2.000 prevádzok (fitko, sauna, aerobic, joga, golf, bowling, squash a mnoho iného)
- koncoročné odmeny (13. plat)
- program DDS (doplnkové dôchodkové sporenie) - suma zavisí od počtu rokov, ktoré s nami prežiješ
- ovocné štvrtky
- vitamíny v chrípkových obdobiach
- káva, čaj, voda, nealko zdarma
- podporujeme vzdelávanie - knihy, školenia - môžeš si sám vybrať, alebo ti radi odporučíme
- prístup k platenej verzii Midjourney, fotobankám a GPT
- mladý, dynamický kolektív
- kavička/pivko na terase v záhrade
- blízko do centra, veľa možností najesť sa chutne a lacno
- viackrát do roka teambuildingové akcie​
- gastro lístky / gastro karty, čo ti viac vyhovuje

poslať foto, životopis, osobné skúsenosti a schopnosti (aj mimo pracovných), stručnú charakteristiku seba ako človeka + popis, prečo práve ty

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Tento rok oslavujeme 31 rokov a preskákali sme si toho spolu uz veľa. Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru bez potreby vytvárať stres a buzerovať.

Názory, nápady každého člena tímu nás zaujímajú a sme presvedčení, že nás ako celok posúvajú vpred a len vďaka tomu sme schopní prežiť.

Sme radi, ak sa chceš vzdelávať, pracovať na sebe, nie si skúpy poradiť kolegovi, ale aj klientovi. Iba tak, nezištne.

Snažíme sa hrať fér v sukromí aj v práce - medzi sebou, voči klientom, dodávateľom. Je to jednoducho náš ľudský postoj.

Naša činnosť je rozdelená na 2 hlavné smery:
- www.sketchreklama.sk - grafický dizajn, tvorba www stránok, eshopov, Online marketing

- www.sketch.sk - veľkoobchod reklamné a darčekové predmety s najväčším výberom na Slovensku, tlačiarenské služby, dekor reklamných predmetov - tampoprint, sieťotlač, laserovanie, výšivka, razba, sublimácia, UV tlač.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Mihál
Tel.: +421905711355
E-mail: poslať životopis
ID: 4798512  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac