Reagujte bez životopisu

Stavebný technik / majster možnosť aj na TPP

SKELETON, a. s.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacUvedená mzda zodpovedá 1. mzdovému stupňu na pozícii stavebný technik. Je možné obsadenie pracovnej pozície formou živnosti - výška odmeny je od 1 660,00 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vymeriavanie
• Výpočet potrebného množstva betónu a ostatného materiálu – objednávka na
základe už vypracovaného harmonogramu stavbyvedúcim
• Preberanie materiálu
• Kontrola a evidencia dodacích listov
• Príprava a tlač výkresov pre subdodávateľov ich usmernenie na detaily a
nadväznosti
• Riešiť operatívne problémy na zverenom úseku
• Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, technologických postupov
• Zodpovednosť za vydaný materiál a náradie zo stavebného skladu
• Vedenie príslušnej dokumentácie
• Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

- ubytovanie zabezpečené vo firemných bytoch plne hradené spoločnosťou,
- mobilný telefón vrátane firemného telefónneho čísla,
- kompletné pracovné pomôcky a vybavenie,
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- priateľský firemný kolektív,
- individuálny prístup,
- pracovné oblečenie,
- narodeninové voľno,
- narodeninová poukážka,
- sick day,
- pozornosť pri výročí pôsobenia vo firme,
- komplexná zdravotná prehliadka,
- deň detí pre zamestnancov spoločnosti,
- Mikuláš a vianočné prekvapenie,
- slávenie vybraných medzinárodných dní,
- Fruit day,
- darček pri narodení dieťaťa/ uzatvorení manželstva,
- prehliadky nami realizovaných stavieb,
- teambuildingy - vznik spoločnosti SKELETON, a.s., Vianočný večierok .

Spoločnosť SKELETON, a.s. sa rozhodla rozšíriť svoj kolektív o ďalších STAVEBNÝCH TECHNIKOV so záujmom o prácu v oblasti realizácie monolitických železobetónových konštrukcií. Pracovná ponuka je vhodná nie len pre skúsených stavbárov s niekoľkoročnou praxou, ale aj pre ambicióznych, cieľavedomých absolventov s ochotou učiť sa nové veci a vzdelávať sa naďalej v obore stavebníctvo priamo v centre diania – na stavbe. Naučíš sa u nás pracovať kvalitne a zodpovedne, organizovať práce na zverenom úseku, riešiť každodenné problémy na stavbe a získaš tiež možnosť kariérneho postupu. Pracovná pozícia je obsadzovaná pre všetky kraje, predovšetkým pre Bratislavský a Žilinský kraj – ubytovanie je zabezpečené a plne hradené našou spoločnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a zodpovednosť,
- znalosť technických postupov,
- orientácia v stavebných výkresoch a
dokumentáciách,
- ochota pracovať podľa potrieb stavby,
- ochota pracovať mimo miesta bydliska.

„Každý projekt, ktorého realizácie sme sa zúčastnili, bol v našich očiach jedinečný. Nezúčastňovali sme sa náhodných projektov. Vždy sme si vyhľadali niečo, čo nás zaujalo a snažili sme sa v súťaži uspieť. Keď sme si získali dôveru investora, snažili sme sa nesklamať a zrealizovať dielo najlepšie, ako sme len vedeli. S kolegami sme žili každým projektom od začiatku až do konca. Myslím, že práve v tomto prístupe je skrytý náš úspech."
Majiteľ spoločnosti SKELETON, a.s.

www.skeletonas.sk
Fb: SKELETON a.s.

Napísali o nás:

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4074675  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac