800 - 850 EUR Reagujte bez životopisu

Rozpočtár, prípravár stavieb

SKELETON, a. s.

Miesto práce
Školská 40, Čadca
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
800 - 850 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tendrovanie materiálov a služieb, vyhodnocovanie cenových ponúk
- príprava objednávok
- pripravovanie podkladov k fakturácií,
- vecná kontrola faktúr
- práca s projektovou dokumentáciou, spracovanie rozpočtov stavieb z výkresovej dokumentácie,
- tvorba, kontrola a čerpanie výmer,
- tvorba a sledovanie harmonogramu stavby,
- zabezpečovanie certifikátov, technických listov a iných dokumentov deklarujúcich kvalitatívne vlastnosti použitých materiálov,
- sumarizácia dokladov vydaných v priebehu realizácie prác,
- sumarizácia dokladov vydaných k odovzdávaciemu a preberaciemu konaniu,
- vytvorenie podkladov ku konečnému zúčtovaniu stavby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800 nástupný plat + nárast po zaškolení, prípadne dohodou

Pracovný čas od 6:30 do 15:00 hod. v kancelárskych priestoroch priamo v Čadci
- pravidelné mesačné odmeny,
- mobilný telefón,
- kompletné pracovné pomôcky a vybavenie,
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- pracovné oblečenie,
- zaujímavú prácu v príjemnom firemnom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pozemné staviteľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
CENKROS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie, precíznosť, spoľahlivosť

Výrobný program spoločnosti SKELETON, a.s. tvorí predovšetkým realizácia monolitických železobetónových konštrukcií v oblasti pozemných stavieb bytového, obchodného, ale aj priemyselného charakteru.
Súčasťou výrobného programu našej spoločnosti sú taktiež generálne dodávky stavebných diel.

www.skeletonas.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SKELETON, a.s.
Školská 40
022 01 Čadca

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3595132   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 nástupný plat + nárast po zaškolení, prípadne dohodou