1 150 - 1 600 EUR

Stavebný technik / majster možnosť aj na TPP

SKELETON, a. s.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
29.4.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a organizácia prác na vymedzenom úseku podľa operatívneho plánu výroby
• kontrola dodržiavania pracovných a technologických postupov
• zabezpečovanie materiálu a koordinácia jeho dodávky
• koordinácia a operatívne riadenie nasadenia potrebnej stavebnej mechanizácie
• zabezpečovanie úloh v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia
• kontrola kvality a akosti vykonávaných prác
• zabezpečovanie postupu prác v súlade s časovým harmonogramom stavby
• vedenie príslušnej dokumentácie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

uvedené nižšie v závislosti od druhu pracovného pomeru

- ubytovanie vo firemnom byte plne hradené spoločnosťou,
- mobilný telefón,
- notebook,
- kompletné pracovné pomôcky,
- pracovné oblečenie,
- firemné teambuildingy
- možnosť práce na TPP ( priemerná hrubá mzda 1250,00€ - závisí od skúseností a schopností uchádzača) ale aj na živnosť ( 1600,00€) + odmeny
- termín nástupu je možné upraviť po vzájomnej dohode
- zaujímavú prácu v príjemnom firemnom kolektíve,
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti.

Obsadzujeme personál pri príležitosti zahájenia nových stavieb v BRATISLAVE.
Do nášho tímu hľadáme STAVEBNÉHO TECHNIKA, ktorý má skúsenosti s realizáciou monolitických železobetónových konštrukcií , záujem pracovať v dynamickom kolektíve a plniť každodenné úlohy, ktoré sú spojené s organizáciou a riadením stavby.
Taktiež dávame príležitosť šikovným absolventom v odbore POZEMNÉ STAVBY.
Nerozhoduje miesto Vášho bydliska, ale ochota pracovať prevažne v Bratislavskom kraji - zabezpečujeme v plnej miere ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a zodpovednosť,
- znalosť technických postupov,
- orientácia v stavebných výkresoch a
dokumentáciách,
- ochota pracovať nadčas podľa potreby stavby,
- ochota pracovať mimo miesta bydliska.

Výrobný program spoločnosti SKELETON, a.s. tvorí predovšetkým realizácia monolitických železobetónových konštrukcií v oblasti pozemných stavieb bytového, obchodného, ale aj priemyselného charakteru.
Súčasťou výrobného programu našej spoločnosti sú taktiež generálne dodávky stavebných diel.

www.skeletonas.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SKELETON, a.s.
Školská 40
022 01 Čadca
ID: 3398588   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   uvedené nižšie v závislosti od druhu pracovného pomeru