Stavebný technik / majster možnosť aj na TPP

SKELETON, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 170 - 1 630 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vymeriavanie – zabezpečenie správnosti rozmerov v súlade s výkresovou
dokumentáciou
• Výpočet potrebného množstva betónu a ostatného materiálu – objednávka na základe
už vypracovaného harmonogramu stavbyvedúcim – kontaktuje betonárku s
informáciou o množstve betónu, počte aút a čase dodania betónu – následne musí byť
pri betonáži prítomný, kontroluje ju a zodpovedá za ňu
• Preberanie materiálu
• Kontrola a evidencia dodacích listov – v prípade zistenia nezrovnalostí OKAMŽITE
hlásiť stavbyvedúcemu
• Príprava a tlač výkresov pre subdodávateľov ich usmernenie na detaily a nadväznosti –
pre aktuálnu pracovnú náplň – napr. vytlačenie výkresov steny pre železiarov pri
armovaní konkrétnej steny, ...
• Riešiť operatívne problémy na zverenom úseku – technik musí vedieť čo a prečo sa na
úseku za ktorý zodpovedá deje, kontroluje všetky práce na danom úseku
• Pri ukončení prác v daný deň a pri odchode zo stavby musí byť úsek za ktorý technik
zodpovedá riadne skontrolovaný
• Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, technologických postupov
• Zodpovednosť za vydaný materiál a náradie zo stavebného skladu
• Vedenie príslušnej dokumentácie
• Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

- ubytovanie vo firemnom byte plne hradené spoločnosťou,
- mobilný telefón,
- kompletné pracovné pomôcky,
- pracovné oblečenie,
- firemné teambuildingy
- zamestnanecké benefity - sick day, narodeninové voľno, ..
- možnosť práce na TPP ( priemerná hrubá mzda 1270,00€ - závisí od skúseností a schopností uchádzača) ale aj na živnosť ( 1750,00€) + odmeny
- termín nástupu je možné upraviť po vzájomnej dohode
- zaujímavú prácu v príjemnom firemnom kolektíve,
- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti.

Obsadzujeme personál pri príležitosti zahájenia nových stavieb v BRATISLAVE.
Do nášho tímu hľadáme STAVEBNÝCH TECHNIKOV, ktorí majú skúsenosti s realizáciou monolitických železobetónových konštrukcií , záujem pracovať v dynamickom kolektíve a plniť každodenné úlohy, ktoré sú spojené s organizáciou a riadením stavby.
Taktiež dávame príležitosť šikovným absolventom v odbore POZEMNÉ STAVBY.
Nerozhoduje miesto Vášho bydliska, ale ochota pracovať prevažne v Bratislavskom kraji - zabezpečujeme v plnej miere ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a zodpovednosť,
- znalosť technických postupov,
- orientácia v stavebných výkresoch a
dokumentáciách,
- ochota pracovať nadčas podľa potreby stavby,
- ochota pracovať mimo miesta bydliska.

Výrobný program spoločnosti SKELETON, a.s. tvorí predovšetkým realizácia monolitických železobetónových konštrukcií v oblasti pozemných stavieb bytového, obchodného, ale aj priemyselného charakteru.
Súčasťou výrobného programu našej spoločnosti sú taktiež generálne dodávky stavebných diel.

www.skeletonas.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SKELETON, a.s.
Školská 40
022 01 Čadca
ID: 3398588  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 170 EUR/mesiac