Team Leader na oddelení údržby § 22 - 23

SKC foundry s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 1, Štúrovo
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej mzdy 1220 € a mesačných príplatkov v priemernej výške 250 € + príplatok za odbornú spôsobilosť elektrotechnika 300 €, príplatky za sťažený výkon práce (0,87 €/h) a prácu v noci (2,16 €/h).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležistosť do kmeňa.
Hľadáme skúsených, technicky zdatných tímlídrov s chuťou pracovať a viesť svoj tím.

Hlavnou náplňou práce je:

- zodpovednosť za riešenie a vykonanie údržby na strojoch a zariadeniach,
- plánovanie a koordinovanie zmenových údržbárskych prác,
- vykonávanie a riadenie práce v skupine údržbárov,
- promptné riešenie vzniknutých technických závad a nedostatokov,
- čítanie výkresovej dokumentácie,
- zabezpečenie prevádzkyschopnosti strojov a zariadení,
- odstraňovanie vzniknutých prevádzkových porúch na elektrozariadení,
- práca s vysokým napätím,
- korektívna/preventívna údržba,
- odborná špecifikácia požadovaných náhradných dielov,
- navrhovaní zlepšení.

Práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)

U nás vieme dobrý pracovný výkon odmeniť nielen mzdou, ale aj zaujímavými benefitmi:

* mesačné bonusy v priemere do 250 € (bližšie si o nich povieme osobne)
* príplatok za odbornú spôsobilosť samostatného elektrotechnika (§ 23) do 300 €
* stravné lístky v hodnote 6 € alebo finančný príspevok na stravovanie podľa voľby zamestnanca
* príspevok na pranie: 84 € / ročne

* príplatky podľa Zákonníka práce:
sťažený výkon práce: 0,87 € / hodinu
nočná práca: 2,16 € / hodinu nočnej práce

* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) 2 % z brutto príjmu
* príspevok na rekreáciu (nárok po 2 rokoch)

Myslíme aj na Vaše zdravie, preto máme pre Vás:
* vitamínové balíčky, aby ťa choroby obišli oblúkom
* rekondičné pobyty, aby bolo aj o tvoje telo správne postarané

Máme toho ešte viac, ale to si už necháme na osobný pohovor.

Kontaktovať nás môžete aj telefonicky (0910 701 925), ak nie ste si istý, či je to práca pre Vás, napíšte nám
e-mail na [email protected] , alebo SMS a my sa Vám radi ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické - elektromechanik, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Anglický jazyk - podmienka
- §22 - 23 Samostatný elektrotechnik
- Technické vedomosti z elektroniky, mechaniky, hydrauliky, pneumatiky a automatizácie
- Znalosť v organizácii údržby, procesoch, štruktúry
-Záľuba v technike
-Zmysel pre detail
-Analytické myslenie
-Ochotný vyšetrovať, odstraňovať problémy a hľadať riešenia vzniknutých problémov
-Schopnosť dodržiavať termíny
-Tímový hráč

SKC foundry s.r.o. je súčasťou španielskej Condals Group, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1976. Sme modernou zlievarňou zameranou na výrobu odliatkov z tvárnej (nodulárnej) liatiny, najmä pre automobilový priemysel.
V rámci našej internej misie kladieme dôraz na vzdelávanie a rozvoj kompetencií našich zamestnancov. Našim zákazníkom poskytujeme služby čo najvyššej kvality, pričom sme držiteľom certifikátov podľa IATF 16949, ISO 14001 a ISO 45001. Sídlime v areáli Priemyselného parku v Štúrove.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4770855  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac