Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby

SKC foundry s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 7, Štúrovo
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacvrátane základnej zložky mzdy*, bonusov a prémií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a pracovitých operátorov do zlievarne železných zliatin.
Práca je v stoji pri určenom stroji, vhodná pre mužov aj ženy.

Pracovnou náplňou je obsluha moderných technologických strojov a zariadení, opracovávanie a kontrola železných odliatkov podľa pracovných inštrukcií.

Pracuje sa na 3 zmeny.

- Dochádzkový bonus vo výške: 80 € / mesačne,
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) 2 % z brutto príjmu,
- Príspevok na pranie: 84 € / ročne,
- Príspevok na dopravu: do 50 € / mesačne,
- Bonus za zastupovanie (hodnotí sa individuálne),
- Výkonnostný bonus vo výške od 0 do 150 € / mesačne,
- Kompetenčný doplatok (hodnotí sa individuálne),
- Stravné lístky v hodnote: 4,80 € (zamestnanec hradí 1 €),
- Príplatky podľa Zákonníka práce:
sťažený výkon práce: 0,72 € / hodinu,
nočná práca: 1,79 € / hodinu nočnej práce,
- Jednorazová odmena: 90 € po troch mesiacoch a 180 € po roku za každého odporučeného nového kolegu,
- Školenia hradené zamestnávateľom,
- Bohatý sociálny program: (odmeny pri pracovných jubileách, rekondičné pobyty, vitamínové balíčky, športový deň, rekreačný príspevok).

* Základná zložka mzdy: 721 €

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala, pošlite nám životopis na uvedenú kontaktnú adresu e-mailom, prípadne poštou.
Osobne budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám na uvedenú pracovnú pozíciu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci,
- manuálna zručnosť,
- fyzická zdatnosť,
- samostatnosť.

SKC foundry s.r.o. je súčasťou španielskej Condals Group, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1976. Sme modernou zlievarňou zameranou na výrobu odliatkov z tvárnej (nodulárnej) liatiny, najmä pre automobilový priemysel.
V rámci našej internej misie kladieme dôraz na vzdelávanie a rozvoj kompetencií našich zamestnancov. Našim zákazníkom poskytujeme služby čo najvyššej kvality, pričom sme držiteľom certifikátov podľa IATF 16949, ISO 14001 a ISO 45001. Sídlime v areáli Priemyselného parku v Štúrove.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4400924  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac