Operátor v zlievárni

SKC foundry s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 7, Štúrovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
680 EUR + mesačné príspevky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha pridelených strojov a zariadení, práca na 3 zmeny.
Oprávnenie a prax na vysokozdvižný vozík - výhodou.

- Dochádzkový bonus vo výške: 60 € / mesačne,
- Výkonnostný bonus (po skúšobnej dobe) vo výške od 0 do 150 € / mesačne,
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier) 2 % z brutto príjmu,
- Príspevok na pranie: 60 € / ročne,
- Jednorazová odmena: 60 € po troch mesiacoch a 120 € po roku za každého
odporučeného nového kolegu,
- Stravné lístky v hodnote: 3,90 €,
- Všetky príplatky podľa Zákonníka práce.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú následne pozvaný na pracovný pohovor. Ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- manuálna zručnosť
- telesná zdatnosť
- dobrý zdravotný stav
- samostatnosť
- flexibilita

SKC foundry s.r.o. je súčasťou španielskej Condals Group, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1976. Sme modernou zlievarňou zameranou na výrobu odliatkov z tvárnej (nodulárnej) liatiny, najmä pre automobilový priemysel.
V rámci našej internej misie kladieme dôraz na vzdelávanie a rozvoj kompetencií našich zamestnancov. Našim zákazníkom poskytujeme služby čo najvyššej kvality, pričom sme držiteľom certifikátov podľa IATF 16949, ISO 14001 a ISO 45001. Sídlime v areáli Priemyselného parku v Štúrove.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3715624  Dátum zverejnenia: 25.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 EUR + mesačné príspevky a bonusy