Geodet / geodet senior

Miesto práce
Višňové
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny vo výške 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegov na pozíciu Geodet. Hlavné činnosti, za ktoré bude úspešný kandidát zodpovedný, sú:

• geodetické práce pri výstavbe TUNELOV, líniových stavieb
• práce v teréne: meranie, vytyčovanie s GNSS a TPS systémami (Leica, Trimble)
• práca v kancelárii: spracovanie geodetických protokolov: vytyčovacích, fakturačných,
kontrolných a pod.
• spracovanie elaborátov DSRS, Sledovanie posunov a deformácií stavebných objektov
• príprava podkladov pre realizáciu stavebných objektov
• riadenie a kontrola 3D navádzaných stavebných strojov
• skenovanie (leica C5) a spracovanie mračna bodov

• stabilná práca v rámci medzinárodnej spoločnosti
• v prípade dochádzania zabezpečené ubytovanie
• ročné odmeny
• dovolenka navyše
• v každom polroku deň plateného voľna navyše
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• firemný telefón aj na súkromné účely
• firemné akcie a teambuildingy
• platené voľno na dobrovoľnícke aktivity
• MultiSport karta
• ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s podnikovou kolektívnou zmluvou

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.
Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
MicroStation - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť
• spoľahlivosť a presnosť
• samostatnosť
• tímová práca

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Skanska kariéra Dušan Burger
Tel.: +421908673361
E-mail: poslať životopis