Prípravár senior - oblasť HSV

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac1500 €/brutto a viac na základe zručností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Prípravár senior, ktorý by mal na starosti prípravu stavieb a to v oblasti HSV.

Hlavné činnosti, za ktoré bude úspešný kandidát zodpovedný, sú:
- príprava technicko- technologických, ekonomických, zmluvných a ďalších podkladov pre realizáciu stavieb
- preskúmanie projektovej dokumentácie, spracovanie výmer stavby
- spracovanie výberových konaní a objednávok materiálov a výkonov
- evidencia nákladov stavby
- založenie, kontrola a aktualizovanie zmlúv v systéme

- zaujímavá práca v rámci medzinárodnej spoločnosti
- dlhodobý rozvoj a vzdelávacie programy
- zamestnanecké benefity a výhody v súlade s PKZ (2x ročne sick day, dovolenka navyše, príspevky zo sociálneho fondu a ďalšie)

Z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a.s. - Závod Pozemné staviteľstvo - oblasť HSV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- spoľahlivosť, presnosť, precíznosť, zodpovednosť
- tímová spolupráca
- znalosť MS Office
- znalosť systémov SAP, RSV, KROS výhodou

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3709599  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac1500 €/brutto a viac na základe zručností a skúseností