Asistent servisného technika VZT a Klimatizácie

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu s dlhodobou perspektívou a férovým odmeňovaním? Patríš k tým, ktorých remeslo baví a chcú dostávať normálny plat bez špekulácii? Tak to si u nás správne. Hľadáme jednotlivcov na pozíciu Asistent servisného technika VZT a Klimatizácie pre našu oblasť Technológie - západ.

Naše partie neustále rozširujeme nakoľko o zákazky nemáme núdzu. Máme stabilné tímy s nízkou fluktuáciou. Našim ľuďom platíme všetko na čo majú zo zákona nárok, vrátane príplatkov za prácu mimo štandardnej pracovnej doby, cestovných náhrad a pod.. Okrem pravidelnej mesačnej platby máš u nás nárok na bonusy z kolektívnej zmluvy: príspevok na regeneráciu každý rok, stravný lístok v hodnote 3,70€ a ďalšie.

Pripoj sa k nám aj ty a môžeš si siahnuť na odmeny až do výšky 30% svojho základného platu. Odmeny sú viazané na množstvo a najmä kvalitu tvojej práce.

Náplň práce:
- servis a opravy VZT a Klimatizácie

- výkonnostné odmeny až do 30% základnej mzdy
- stravné lístky v hodnote 3,70€
- príplatky za prácu mimo štandardnej pracovnej doby
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s podnikovou kolektívnou zmluvou

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- oprávnenia od výrobcov prvkov VZT a Klimatizácie sú vítané
- prax v danom obore je vítaná
- práca po celom území SR
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- pracovitosť

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3439768  Dátum zverejnenia: 4.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950€/brutto