Prípravár stavieb pre profesie TZB

Skanska SK a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 €/brutto a viac na základe zručností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Prípravár pre TZB, ktorý by mal na starosti prípravu stavieb na území SR, prioritne však v Bratislavskom kraji.

Hlavné činnosti, za ktoré bude úspešný kandidát zodpovedný, sú:
- komplexne zastrešuje prípravu a vypracováva kalkulácie a cenové ponuky v súlade s požiadavkami investora stavebného projektu za profesie TZB
- pripravuje rozpočty, kontroluje výkaz výmer/vytvára výkaz výmer na základe projektovej dokumentácie za profesie TZB
- oslovuje potenciálnych dodávateľov do výberových konaní za profesie TZB
- preberá a kontroluje projektovú dokumentáciu z hľadiska úplnosti a správnosti za profesie TZB
- spracováva a zadáva technické podklady na vypracovanie cenových ponúk pre jednotlivých subdodávateľov
- vyhodnocuje ponuky dodávateľov a aktualizuje náklad projektu za profesie TZB
- pripravuje podklady pre návrhy Zmlúv o dielo so subdodávateľmi, dodatky, kontroluje správnosť fakturácie podľa ZoD
- vystavuje objednávky
- kontroluje prijaté faktúry
- kooperuje so stavbyvedúcim
- vykonáva kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následne reportuje výstupy
- kontroluje súpisy vykonaných prác od subdodávateľov
- mesačne sleduje ekonomické ukazovatele stavieb
- pripravuje podklady pre preberacie konania

- ročné odmeny až do 20% základnej mzdy
- stravné lístky v hodnote nad rámec zákona
- stabilná práca
- v každom polroku deň plateného voľna navyše
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s podnikovou kolektívnou zmluvou

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a.s. - závod Pozemné staviteľstvo - oblasť Technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
CENKROS - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stavebné vzdelanie
- skúsenosť na pozícii stavebného prípravára/rozpočtára za profesie TZB
- znalosti v oblasti prípravy stavebných rozpočtov a znalosť procesu výstavby
- samostatnosť, zmysel pre detail
- proaktívny prístup k práci
- technická predstavivosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.
Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.
Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov.
Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.
Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Krajná 29
821 04 Bratislava
ID: 3414957   Dátum zverejnenia: 3.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 €/brutto a viac na základe zručností a skúseností