Prípravár / Kalkulant stavieb pre profesie TZB

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap, dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000,-€ v hrubom a viac (v závislosti od skúseností), ročné odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexne zastrešuje prípravu a vypracováva kalkulácie a cenové ponuky v súlade s požiadavkami investora stavebného projektu za profesie TZB
- Pripravuje rozpočty, kontrola výkazu výmer/vytvára výkaz výmer na základe projektovej dokumentácie za profesie TZB
- Oslovuje potenciálnych dodávateľov do výberových konaní za profesie TZB
- Preberá a kontroluje projektovú dokumentáciu z hľadiska úplnosti a správnosti za profesie TZB
- Spracováva a zadáva technické podklady na vypracovanie cenových ponúk pre jednotlivých subdodávateľov
- Vyhodnocuje ponuky dodávateľov a aktualizuje náklad projektu za profesie TZB
- Pripravuje podklady pre návrhy Zmlúv o dielo so subdodávateľmi, dodatky, kontroluje správnosť fakturácie podľa ZoD
- Vystavuje objednávky
- Kontroluje prijaté faktúry
- Kooperuje so stavbyvedúcim
- Vykonáva kontroly nákladov pred, počas a po realizácii projektov a následne reportuje výstupy
- Kontroluje súpisy vykonaných prác od subdodávateľov
- Mesačne sleduje ekonomické ukazovatele stavieb
- Pripravuje podklady pre preberacie konania

- stabilná práca
- ročné odmeny
- neustále odborné vzdelávanie
- firemný telefón aj na súkromné účely
- firemný Notebook
- stravné lístky v hodnote 3,70€
- zaujímavý sociálny program, príspevky pri rôznych pracovných jubileách, zdravotné prehliadky
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s podnikovou kolektívnou zmluvou

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca vhodná aj pre absolventa
- stavebné vzdelanie
- skúsenosť na pozícii stavebného prípravára / kalkulanta za profesie TZB, výhodou
- znalosti v oblasti prípravy stavebných rozpočtov a znalosť procesu výstavby, výhodou
- samostatnosť, zmysel pre detail
- proaktívny prístup k práci
- technická predstavivosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3414957  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000,-€ v hrubom a viac (v závislosti od skúseností), ročné odmeny a benefity