Žeriavnik - oblasť Monolitické konštrukcie

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu s dlhodobou perspektívou a férovým odmeňovaním? Patríš k tým, ktorých remeslo baví a chcú dostávať normálny plat bez špekulácii? Tak to si u nás správne. Hľadáme nového kolegu na pozíciu Žeriavnik pre našu oblasť Monolitické konštrukcie.

Naše partie neustále rozširujeme nakoľko o zákazky nemáme núdzu. Máme stabilné tímy s nízkou fluktuáciou. Našim ľuďom platíme všetko na čo majú zo zákona nárok, vrátane príplatkov za prácu mimo štandardnej pracovnej doby, cestovných náhrad a pod.. Okrem pravidelnej mesačnej platby máš u nás nárok na bonusy z kolektívnej zmluvy: príspevok na regeneráciu každý rok, stravný lístok v hodnote 3,70€ a ďalšie.

Pripoj sa k nám aj ty a môžeš si siahnuť na výkonnostné ohodnotenie až do výšky 30% svojho základného platu. Odmeny sú viazané na množstvo a najmä kvalitu tvojej práce. Zamakáš? Zarobíš.

Hlavné činnosti, ktoré bude úspešný kandidát vykonávať:
- obsluha vežového žeriava typu Liebherr 71 EC-B, 110 EC-B alebo 112 EC-B

- výkonnostné ohodnotenie až do 30% základnej mzdy
- stravné lístky v hodnote 3,70€
- v každom polroku deň plateného voľna navyše
- ďalšie zamestnanecké benefity v súlade s podnikovou kolektívnou zmluvou

Všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o našu pozíciu a spoločnosť, ďakujeme. Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov však budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Skanska SK a.s. - Závod Pozemné staviteľstvo - oblasť Monolity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zdravotná spôsobilosť
- platný žeriavnický preukaz pre prácu na určených typoch žeriava
- platný preukaz viazača bremien
- prax minimálne 1 rok
- spoľahlivosť, zodpovednosť, obozretnosť

Skupina Skanska v ČR a SR je stavebná a developerská skupina, ktorá je súčasťou svetového koncernu Skanska so sídlom vo Švédsku.

Zamestnanci skupiny nachádzajú uplatnenia v oblasti dopravného staviteľstva, pozemného staviteľstva, rezidenčného developmentu a stavebných služieb.
Na Slovensku pôsobí Skanska SK a.s. prostredníctvom svojich závodov pokrývajúcich segmenty Inžinierskeho a Pozemného staviteľstva.

Spoločnosť Skanska pri realizácii stavieb dodržiava základné etické hodnoty, zabezpečuje maximálnu ochranu bezpečnosti a zdravia svojich zamestnancov, spĺňa všetky zákonné a v kolektívnej zmluve zakotvených nároky zamestnancov. Projekty a stavby vybudované nami sú realizované s dôrazom na kvalitu a s čo najnižšími dopadmi na životné prostredie.

Naša vízia stať sa lídrom v zodpovednom podnikaní na stavebnom trhu sa dá naplniť iba s tímom vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov. V našej spoločnosti Vám ponúkame možnosť využiť Vaše znalosti, schopnosti a stať sa dôležitou súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Burger, BSBA
E-mail: poslať životopis
ID: 2697983  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 €/hod.