Vodič autobusu, nástupný bonus 500 EUR, priemerný príjem 1000 EUR brutto + stravné

SKAND Skalica, spol. s r.o.

Miesto práce
Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy: 2,448 EUR/hod + nárokovateľné prémie za turnus, príplatky nočné, odpoludňajšie, za sobotu, nedeľu a sviatok, za manipuláciu s hotovosťou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič autobusu. Preprava osôb na pravidelných prímestkých linkách modernými autobusmi najmä v okresoch Skalica a Senica.

Nástupný bonus 500 EUR. Vhodné aj pre uchádzačov zatiaľ bez vodičského oprávnenia sk. D, po dohodne uhradí cenu kurzu zamestnávateľ. Výkon práce len Záhorie, moderné autobusy, možnosť využiť nocovňu, zľavy na cestovnom pre zamestnancov a rodinu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vek najmenej 24 rokov, zdravotná spôsobilosť, bezúhonnosť.

Dlhoročný spoľahlivý zamestnávateľ v oblasti prepravy tovaru a osobnej dopravy s viac ako 100 zamestnancami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Nádražná 26
909 01 Skalica

Kontakt

ID: 3502334   Dátum zverejnenia: 2.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy: 2,448 EUR/hod + nárokovateľné prémie za turnus, príplatky nočné, odpoludňajšie, za sobotu, nedeľu a sviatok, za manipuláciu s hotovosťou.