Kuchár/kuchárka

SKALKA SK s. r. o.

Miesto práce
Motel Skalka, Žilinský kraj, okres Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál teplej a studenej kuchyne
- dodržiavanie technologických postupov a kalkulácií
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- sledovanie správnych skladových zásob surovín, preberanie a kontrola objednaného tovaru

-výhodné platové ohodnotenie a pracovné podmienky
-možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a flexibilita
- samostatnosť
- tímová spolupráca
- prax na podobnej pozícii výhodou

Motel Skalka sa nachádza v severozápadnej časti Slovenska na hlavnom ťahu v smere od Žiliny do Kysuckého Nového Mesta aČadce. Jedinečný motel je citlivo vsadený do prírodnej scenérie Kysúc, Kysuckej vrchoviny a jej lesov.V nevšednom prostredí tu nájdete pohodlie, veľký výber gastronomických špecialít, osvieženie, relaxačné možnosti i úslužný personál, vždy pripravený poskytnúť širokú škálu hotelových služieb.Vďaka výnimočným priestorom a dlhoročným skúsenostiam s organizovaním je možné v moteli Skalka usporiadať svadobné hostiny, promócie, rodinné či firemné oslavy a posedenia, obchodné jednania, pracovné porady, školenia, slávnostné večere a rauty. Motel zabezpečí komplexné technické vybavenie a občerstvenie podľa požiadaviek klienta. Tomuto účelu slúži reštaurácia s kapacitou 80 miest a salónik s kapacitou 75 miest

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MOTEL SKALKA - SKALKA SK s. r. o.
Brodno 359
01014 Žilina
ID: 3279948   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   DOHODOU