Asistent/Asistentka predaja

ŠK Slovan Bratislava futbal a.s.

Miesto práce
Viktora Tegelhoffa, Bratislava
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti

Práca s prijatím nového tovaru, presunom tovaru a doplnením tovaru

Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom

Práca so strojom na potláčanie dresov

Zodpovednosť za udržiavanie čistoty na predajni

Aktívna spolupráca na dosiahnutí spoločných cieľov predajne

Podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na predajni

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať s:

Elektronickými stravnými lístkami alebo finančným príspevkom v hodnote 6 € s príspevkom zo sociálneho fondu

Zamestnanecké vstupenky na zápasy ŠK Slovan Bratislava

Víkendové príplatky podľa Zákonníka práce

Pracovný odev

Zamestnanecká zľava na kúpu produktov z fanshopu

Členstvo vo futbalovom klube ŠK Slovan Bratislava

Iné

Ak Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu s fotografiou.
Keď pripojíš aj pár riadkov o sebe a Tvojej motivácii, môže nám to pomôcť lepšie sa rozhodnúť.
Za životopisy vopred ďakujeme.
Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti vyhodnotíme ako najvhodnejšie pre obsadzovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s prácou v obchode je výhodou, nie však podmienkou

Ľudský a profesionálny prístup

Komunikačné a organizačné schopnosti

Príjemné vystupovanie

Trpezlivosť

Spoľahlivosť

Zodpovednosť

Zmysel pre detail a poriadok

Klub ŠK Slovan Bratislava je najúspešnejší futbalový klub na Slovensku s bohatou históriou a tradíciou, ktorú si vytváral po viac ako sto rokov svojej existencie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lukáš Palkovič
Tel.: +421902700950
E-mail: poslať životopis
ID: 4830661  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac