Hlavná účtovníčka

SK Service, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Plat sa odvíja od pracovných skúseností daného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné a samostatné vedenie podvojného účtovníctva
Spracovanie DPH priznaní, závierok, iných výkazov
Zasielanie mesačných výsledkov klientom
Práca v účtovnom programe KROS
Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, kreativita

Svoje životopisy zasielajte prosím na e-mailovú adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá zakladaním spoločností a poskytovaním rôznych služieb ako sú účtovníctvo, mzdová a personálna agenda, administratívne služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,humanitné

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Spoločnosť, ktorá poskytuje široké portfólio služieb a poradenstva v oblasti účtovníctva, personalistiky, mzdovej agendy a právneho poradenstva.

Svoje životopisy posielajte na adresu: [email protected]

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1341738  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat sa odvíja od pracovných skúseností daného uchádzača