Asistentka riaditeľa

SK-Royal Water Distribution s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
375 - 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda (375-400 EUR) + príplatky, práca na 4 hod denne, v prípade záujmu o rôzne projekty možnosť provízíí v neobmedzenej výške

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľa sa na príprave a uskutočnení programu manažéra - vedie termínový kalendár,
- dôsledne pripravuje materiály na pracovné stretnutia, zabezpečuje potrebný servis,
- spracováva a vybavuje externú a internú korešpondenciu,
- samostatne prijíma, zriaďuje, eviduje a spravuje interné predpisy,
- sprostredkováva komunikáciu medzi oddeleniami a príslušným manažérom,
- sleduje termíny plnenia úloh a určuje priority,
- plní operatívne úlohy
- podieľa sa na komunikácii medzi SR a ČR divíziou spoločnosti

- bonusy
- mladý kolektív
- zľava na produkty
- teambuildingy
- možnosť kariérneho rastu

Svoje CV zasielajte spoločne s fotografiou. Výberové konanie bude prebiehať v kancelárii v Leviciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- cieľavedomosť
- precíznosť
- dochvíľnosť

Spoločnosť SK-Royal Water Distribution s.r.o. - sídli v Komárne a je výhradným distribútorom prémiovej alkalickej a ionizovanej vody, značky
Royal Water na Slovensku www.royalwater.sk
ID: 4056226  Dátum zverejnenia: 4.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 375 EUR/mesiac