Obchodná Reprezentantka / Asistentka riaditeľa

SK-Royal Water Distribution s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
800 - 2 000 EUR/mesiacZákladný plat 800 Eur + prémie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s predajom cez telefón?
Máš dobré komunikačné zručnosti a milé vystupovanie?
NIE neberieš ako problém, ale len ako prekážku, ktorú vďaka sebadôvere hravo prekonáš?
Bavilo by ťa pracovať s produktom, ktorý na trhu nemá konkurenciu?
Dokážeš sa v krátkom čase naučiť nové, zaujímavé informácie ?
Vieš komunikovať cez sociálne siete, zapájať sa do verejných debát ?
Ak ÁNO, tak hľadáme práve teba.

Do nášho Royal teamu hľadáme na začiatok kolegu na skrátený úväzok.
Časom, pokiaľ by bola naša spolupráca prospešná pre obe strany, je možné pracovať na full-time.
Tvojou úlohou bude hlavne :
- práca s databázou našich klientov ( odberné miesta, fyzické osoby )
- navolávanie objednávok/zisťovanie potrieb klientov
- vytváranie vzťahov s klientmi
- práca so sociálnymi sieťami ( odpovede na dotazy,predaj cez soc. siete, komenty pod zaujímavé príspevky kde vidíš potenciál predaja )
- príjemné vystupovanie pri návštevách v kancelárii, nakoľko je táto pozícia z malého množstva spojená aj s prácou asistenta vedeniu spoločnosti pokiaľ sa nachádza v kancelárii v Leviciach

Vďaka možnosti pracovať pre našu spoločnosť získa človek skúsenosti, zážitky a možnosť realizovať svoje nápady či už v rámci pracovnej náplne, alebo pri kreatívnom nápade aj v inej sfére ktorá posunie každého člena Royal tímu na vyššiu úroveň.
Hlavnou podmienkou je chuť pracovať, učiť sa ( nakoľko bez informácii o problematike s vodou nevie nikto našu značku prezentovať) a samostatnosť.

V prípade, že si sa našla/našiel neváhaj nám zaslať svoj životopis na :
[email protected]

Team buildingy
Možnosť zárobku na firemných akciách
Rodinné pracovné prostredie
Skvelý kolektív
Pri nadštandardnom výkone odmeny
Prémie z predaja

Uchádzač musí mať naštudované portfólio a informácie o našej spoločnosti. V prípade, že tieto informácie neovláda, bude vyradený z výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť SK-Royal Water Distribution s.r.o. - sídli v Komárne a je výhradným distribútorom prémiovej alkalickej a ionizovanej vody, značky
Royal Water na Slovensku www.royalwater.sk
ID: 3924527  Dátum zverejnenia: 15.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac