Reagujte bez životopisu

Zámočník s pracovnou nemčinou

SK Provide s.r.o.

Miesto práce
Burghausen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
20 EUR/hod.po zapracovaní možnosť navýšenia hodinovej odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zámočníkov s praxou na živnosť s nástupom Ihneď .
Jedná sa o dlhodobý projekt, možnosť nastaviť turnusy podľa potreby .

Pracovná náplň:
Výstavba káblovej trasy.
Demontážne a montážne práce.
Pomoc pri veľkých opravách.
Údržba systémov.

Požadujeme Nemecký jazyk - úroveň B1 a vyššie (pracovná Nemčina)

Hodinová mzda 20,00 Eur + ubytovanie hradené nami, splatnosť faktúry 20 dní.

Poprosíme zasielať odpovede formou štrukturovaného životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Automatizačná technológia, prevádzková technológia, technológia Budov TGA.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

pomocný elektrikár, zámočník

pracovitosť, odbornosť, dobrý zdravotný stav

Spoločnosť SK Provide s.r.o. je založená odborníkmi z oblasti strojárskej výroby a personalistiky.
V uplynulých rokoch sa naša spoločnosť vyprofilovala ako špecialista na sprostredkovanie práce pre elektrikárov, zváračov, potrubárov, CNC obrábačov kovov, montážnych pracovníkov, stavebných pracovníkov, VZV skladníkov a lakovačov hlavne do Nemecka a Rakúska, Švajčiarska
a Belgicka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4359646  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 20 EUR/hod.