IT support špecialista - príležitosť pre študentov

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr, dohodou
7,5 EUR/hod.výška odmeny závisí od doterajších skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT support technika, ktorý sa pripojí k nášmu IT tímu. Ak sa zaujímate o technológie a radi sa učíte nové veci, táto pracovná pozícia je pre vás ako stvorená!

Náplň práce:

- poskytovanie dennej technickej podpory interným zamestnancom a správa ich klientskych staníc, Google Workspace, Google Cloud Platform, produkty MS Server, MS Office, MS Active Directory a iné, správa a údržba virtuálnej privátnej siete

- údržba a administrácia dodanej techniky a technológie

- práca s lokálnymi tlačiarňami a servermi

- dokumentovanie problémov a ich riešení

- ochrana údajov a bezpečnosť vnútorného informačného systému spoločnosti

- vykonávanie úloh pridelených IT manažérom

- správa IT majetku a technickej dokumentácie súvisiacej s ICT

- starostlivosť o internetové pripojenie

Ďalšie typické náplne práce:

- poskytovanie podpory používateľom pre rôzne softvérové aplikácie

- zabezpečovanie zálohovania a obnovovania dát

- inštalácia, konfigurácia a aktualizácia softvérových aplikácií

- zabezpečovanie bezpečnosti siete a systémov

Práca vhodná ako pre študentov SŠ, tak aj VŠ.

Pridaj sa k nášmu tímu a získaj skúsenosti, ktoré ti pomôžu v budúcnosti!

- budeš mať flexibilnú pracovnú dobu, dohodou, podľa tvojich možností, max 20 hodín týždenne

- okrem toho ti poskytneme multisport kartu

- pracovať budeš vo vysoko kvalifikovanom kolektíve špecialistov, ktorí sa budú snažiť pomôcť ti pri riešení každodenných úloh.

- v našej spoločnosti budeš mať možnosť rásť profesionálne a učiť sa nové technológie, čo ti umožní rozvíjať svoje schopnosti a zlepšovať sa v práci.

- ponúkame ti možnosť získať certifikácie a absolvovať školenia z oblasti moderných cloudových riešení, sietí a systémov.

- účasť na firemných akciách

Ďakujeme vopred za všetky žiadosti, avšak kontaktovať budeme len vybraných kandidátov/-ky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- Pozitívny prístup k riešeniu problémov

- Záujem o neustále vzdelávanie a zlepšovanie v IT podpore

- Proaktívny a zodpovedný prístup

- Typicky požadované vzdelanie: ukončené stredoškolské vzdelanie alebo vyššie vzdelanie nielen v oblasti IT, dôležitý je prístup a znalosti

- znalosť operačných systémov Windows a macOS, základy siete LAN a WAN, skúsenosti s IT helpdesk riešením

- komunikačné a organizačné schopnosti, schopnosť pracovať v tíme, flexibilita a adaptabilita

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4789458  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.